Najmniejsze odsetki – gdzie?

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Pożyczki pozabankowe Najmniejsze odsetki – gdzie?

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3184

  Miriam
  Użytkownik

  No właśnie. Gdzie waszym zdaniem są najmniejsze odsetki, jeżeli chodzi o branie pożyczki pozabankowej? Z góry dzięki za info.  #3195

  Maria
  Użytkownik

  Najmniejsze odsetki to moim zdaniem u rodziny 😀 a tak poważnie to warto spojrzeć na ranking chwilówek, który w tym przypadku okaże się przydatny.

  #3345

  K23
  Użytkownik

  Najmniejsze odsetki? To nie jedyny koszt pożyczki. Pożyczka może być z oprocentowaniem nominalnym 0%, a prowizja dominującym kosztem. Zwracaj uwagę na koszt całkowity lub RRSO pożyczki.

  Więcej na temat pożyczek pozabankowych:
  Linki widoczne dla zarejestrowanych

  #3351

  AdamB
  Użytkownik

  Pytanie technicznie rzecz biorąc źle sformułowane gdyż chwilówki na odsetkach właściwie nie zarabiają (ze względu na krótki okres kredytowania – najczęściej 30 dni). Kluczem zarobku jest prowizja. Jeśli jednak mówimy ogólnie o kosztach bez wnikania w szczegóły to najlepiej korzystać wyłącznie z promocyjnych ofert (typu 1 pożyczka z 0% RRSO) gdyż standardowe praktycznie w każdej firmie wyglądają równie nieciekawie.

  #3787

  Jowa14
  Użytkownik

  Trudno takie znaleźć. Ale jak pisał AdamB najlepiej załapać się na okazję, na przykład 0% prowizji za pierwszą pożyczkę.

  #3987

  wiesieks2
  Użytkownik

  Teraz vivus ogłasza się z zerowym RRSO. Niska prowizja i szybka pożyczka. To może byc okazja ? Cy ktoś może korzystał i wie jak to wygląda w praktyce ?

  #4710

  BasiaM
  Użytkownik

  Półtora roku temu, znajomy sprzedał mi patent na pozyczkę 10000 bez procentów w parabankach. Trzeba było, pożyczać w każdym po 1000 jako nowy klient. Nie wiem czy teraz tak jest ale ja pożyczyłam 4000 zł. Spłaciłam i faktycznie nie zapłaciłam dodatkowych kosztów, Minus tego jest taki, że teraz mnie ścigają i chcą wcisnąć kolejne oferty.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.