Najmniejsze odsetki – gdzie?

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Pożyczki pozabankowe Najmniejsze odsetki – gdzie?

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Miriam
    Użytkownik

No właśnie. Gdzie waszym zdaniem są najmniejsze odsetki, jeżeli chodzi o branie pożyczki pozabankowej? Z góry dzięki za info.

Maria
    Użytkownik

Najmniejsze odsetki to moim zdaniem u rodziny 😀 a tak poważnie to warto spojrzeć na ranking chwilówek, który w tym przypadku okaże się przydatny.

K23
    Użytkownik

Najmniejsze odsetki? To nie jedyny koszt pożyczki. Pożyczka może być z oprocentowaniem nominalnym 0%, a prowizja dominującym kosztem. Zwracaj uwagę na koszt całkowity lub RRSO pożyczki.

Więcej na temat pożyczek pozabankowych:
    Linki widoczne dla zarejestrowanych

AdamB
    Użytkownik

Pytanie technicznie rzecz biorąc źle sformułowane gdyż chwilówki na odsetkach właściwie nie zarabiają (ze względu na krótki okres kredytowania – najczęściej 30 dni). Kluczem zarobku jest prowizja. Jeśli jednak mówimy ogólnie o kosztach bez wnikania w szczegóły to najlepiej korzystać wyłącznie z promocyjnych ofert (typu 1 pożyczka z 0% RRSO) gdyż standardowe praktycznie w każdej firmie wyglądają równie nieciekawie.

Jowa14
    Użytkownik

Trudno takie znaleźć. Ale jak pisał AdamB najlepiej załapać się na okazję, na przykład 0% prowizji za pierwszą pożyczkę.

wiesieks2
    Użytkownik

Teraz vivus ogłasza się z zerowym RRSO. Niska prowizja i szybka pożyczka. To może byc okazja ? Cy ktoś może korzystał i wie jak to wygląda w praktyce ?

BasiaM
    Użytkownik

Półtora roku temu, znajomy sprzedał mi patent na pozyczkę 10000 bez procentów w parabankach. Trzeba było, pożyczać w każdym po 1000 jako nowy klient. Nie wiem czy teraz tak jest ale ja pożyczyłam 4000 zł. Spłaciłam i faktycznie nie zapłaciłam dodatkowych kosztów, Minus tego jest taki, że teraz mnie ścigają i chcą wcisnąć kolejne oferty.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.