MINI RATKA w PKO

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #2072
    compelling
    Member

    Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś miał okazję skorzystać z oferty MINI RATKA w PKO. Chodzi mi głównie o to, czy prawdą jest, że nie potrzeba zaświadczeń o dochodach. Ile można dostać w takiej pożyczce?

    #2157
    Szymonpany25
    Member

    Chyba wystarczy wyciąg z konta. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. Ale zaświadczeń o dochodach raczej nie trzeba.

    #2210
    siwielec23
    Member

    Z tego co się orientuję to można dostać do do 23 000 zł, wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty.

    #2517
    bombartyzed
    Member

    Do skorzystania z oferty wystarczy Twój wyciąg konta z ostatnich 3 miesięcy, no i oczywiście dowód osobisty.

    #3414
    august144
    Member

    Mam pytanie. A czy trzeba mieć umowę o pracę czy może inną umowę śmieciową. Czy to sprawdzają w ogóle skąd ktoś ma dochody ? Bo wyciąg z konta to może mi szwagier załatwić to nie ma problemu. Ostatnio byłem w Get inie to mi powiedzieli żebym przedstawił umowę o prace. Boję się że to samo mnie czeka w PKO.

    #3420
    Jowa14
    Member

    MINI Ratka brzmi atrakcyjnie. Ale w rzeczywistości oprocentowanie tego kredytu nie jest tak atrakcyjne. W WBK dostałam lepsze warunki na kredyt gotówkowy niż w PKO. Uważam że WBK są bardziej elastyczni.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.