Mieszkanie dla Młodych – jakie warunki dla osób samotnych i singli

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Mieszkanie dla Młodych – jakie warunki dla osób samotnych i singli

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #2106
  siwielec23
  Member

  Z tego co się orientuję single i małżeństwa nie mające dzieci mogą liczyć na 10 % dofinansowania, z kolei małżeństwa z dziećmi na 15 %. Czy to prawda?

  #2136
  Mkrysztal
  Member

  Odsyłam Cię do artykułu, który pozwoli Ci na poszerzenie swojej wiedzy, na ten temat: http://mieszkanie.edu.pl/warunki-mdm/singiel-mieszkanie-dla-mlodych. Gdyby coś było nie jasne, to pisz.

  #2219
  formica89
  Member

  Dlaczego singiel musi zarabiać aż 2500 złotych aby dostać kredyt? To jest kosmiczna suma!

  #4151
  august144
  Member

  Jak idziesz do banku po kredyt mieszkaniowy i masz zarobki ok 2000 zł to tez nikt ci nie udzieli kredytu mieszkaniowego, bo masz za niska zdolność kredytową na taki kredyt. I tutaj podchodzą realnie. Musisz zarabiać min 2500 zł, abyś mógł kredyt mieszkaniowy spłacać jako singiel.

  #4261
  wiesieks2
  Member

  Tak, jako singiel masz dotację na poziomie 10%, to wychodzi ok 20-30 tyś zł. Weź pod uwagę że MDM wycenia wartość użytkową mieszkania, czyli do cześć dylatacyjnej bierze pod uwagę metraż powierzchni użytkowej, a to wychodzi mnie niż rzeczywista wartość mieszkania.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.