Leasing – tak, czy nie?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3129
    Maria
    Member

    Jak w temacie. Czy waszym zdaniem opłaca się brać auto na leasing? Ktoś jakieś doświadczenia ma?

    #3149
    Maraa
    Member

    Dużo firm bierze auto na leasing i chyba to się opłaca. Moim zdaniem jeżeli firma prosperuje bardzo dobrze, to można coś w tym temacie ogarnąć.

    #3279
    tillannkek
    Member

    według mnie opłaca, szczególnie w http://www.autoplaza.com.pl/pl/samochody-nowe/nowy-ford-focus.html . Już parę lat korzystam z usług warsztatu i sklepu z częściami

    #3592
    mira05
    Member

    Dla firm się opłaca. Zazwyczaj biorą samochody w leasing, które mają przynosić firmie zysk. To też dobry sposób, gdy prowadzisz działalność, a nie stać cie na własne auto. Zresztą po co w tym wypadku własne auto, jak możesz mieć nowe i lepsze.

    #3662
    mucha124
    Member

    Nie wiem jakie są miesięczne raty. Ale wiem, że im lepszy i droższy samochód tym te raty miesięczne są większe. Leasing opłaca się gdy chcesz jeździć dobrym autem, nie stać cie na takie nowe. To tak jakbyś spłacał za niego kredyt. Fajną sprawą jest to że wszystkie naprawy i usterki są refundowane. Nie musisz się o to martwić. A jak auto zacznie szwankować to możesz wymienić na nowsze.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.