Leasing na używany samochód

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Leasing na używany samochód

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #2543
    patryk
    Member

    Słyszeliście kiedyś o leasingu na używany samochód? Gdzie obecnie jest najkorzystniejsza oferta i jak się ubiegać o takie świadczenie?

    #3624
    Jowa14
    Member

    Ja nie słyszałam o czymś takim. Raczej w leasingu bierze sie nowe auto. Nie wiem czy jakaś firma leasingowa na to pójdzie. Istnieje duże ryzyko, że używane auto będzie generowało duże koszty. Wiadomo może się psuć częściej niż nowe. A to nie jest po myśli firm leasingowych. Albo ci przedstawią takie opłaty miesięczne, że nie będzie ci się zupełnie opłacało, albo odmówią na wstępie.

    #3628
    mucha124
    Member

    Szukałam na temat opłat leasingowych i nic nie znalazłam w necie. Wszędzie tylko kontakt, wniosek online i skontaktuje sie z tobą nasz doradca. Nie ma żadnych informacji konkretnych. Czyżby z każdym klientem dogadywali się indywidualnie ?

    #4070
    wiesieks2
    Member

    Dla mnie leasing na używany samochód to jakaś porażka. Z tego co wiem opłaty nie są o wiele bardziej niższe niż na nowy. Ponadto towarzystwo leasingowe podnosi koszty amortyzacji samochodu używanego, więc amortyzacja jest wyższa. Wiadomo używany częściej się psuje.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.