Leasing na używany samochód

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2543

  patryk
  Użytkownik

  Słyszeliście kiedyś o leasingu na używany samochód? Gdzie obecnie jest najkorzystniejsza oferta i jak się ubiegać o takie świadczenie?  #3624

  Jowa14
  Użytkownik

  Ja nie słyszałam o czymś takim. Raczej w leasingu bierze sie nowe auto. Nie wiem czy jakaś firma leasingowa na to pójdzie. Istnieje duże ryzyko, że używane auto będzie generowało duże koszty. Wiadomo może się psuć częściej niż nowe. A to nie jest po myśli firm leasingowych. Albo ci przedstawią takie opłaty miesięczne, że nie będzie ci się zupełnie opłacało, albo odmówią na wstępie.

  #3628

  mucha124
  Użytkownik

  Szukałam na temat opłat leasingowych i nic nie znalazłam w necie. Wszędzie tylko kontakt, wniosek online i skontaktuje sie z tobą nasz doradca. Nie ma żadnych informacji konkretnych. Czyżby z każdym klientem dogadywali się indywidualnie ?

  #4070

  wiesieks2
  Użytkownik

  Dla mnie leasing na używany samochód to jakaś porażka. Z tego co wiem opłaty nie są o wiele bardziej niższe niż na nowy. Ponadto towarzystwo leasingowe podnosi koszty amortyzacji samochodu używanego, więc amortyzacja jest wyższa. Wiadomo używany częściej się psuje.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.