Leasing na dostawcze auto – gdzie najlepszy?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Leasing na dostawcze auto – gdzie najlepszy?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #3144
    Agata
    Member

    Tak, jak w temacie. Gdzie waszym zdaniem leasing na dostawcze auto będzie najbardziej opłacalny?

    #3165
    Banach
    Member

    Jeszcze dobrze by było, żebyś powiedziała jaka to jest firma i przede wszystkim ile już istnieje na rynku 😉

    #3442
    mira05
    Member

    Kiedyś mój znajomy korzystał z EFL i był zadowolony. Minimum formalności, elastyczna firma i nie robi problemów. Zadzwoń do nich. Nie wiem czy teraz nie istnieją pod inną nazwą.

    #3611
    august144
    Member

    Znalazłem stronę z top ofertami leasingowymi https://www.oferteo.pl/leasing . Można online złożyć wniosek

    #3699
    piter229
    Member

    Wszystko zależy od profilu działalności oraz jakie i ile aut dostawczych potrzebujesz. Co do leasingu to zazwyczaj każdy przypadek firmy traktują indywidualnie. Wydaje mi sie że dużych różnic w opłatach między firmami nie ma. Mogą różnić się ofertami np atrakcyjnych dodatkowych usług itp.

    #3766
    mira05
    Member

    Pomyśl o długoterminowym wynajmie samochodów dostawczych. Ta opcja może ci się bardziej opłacać.

    #4268
    august144
    Member

    Ten długoterminowy wynajem samochodów to coś nowego. To alternatywa dla leasingu. Co prawda jak czytałam to w wynajmie samochód nigdy nie będzie twój, no chyba że się mylę, ale z drugiej strony po co mi już zajeżdżony grat.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.