Która chwilówka najbardziej godna zaufania?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Która chwilówka najbardziej godna zaufania?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3156
    Paula
    Member

    Tak, jak w temacie. Która waszym zdaniem chwilówka jest najbardziej godna zaufania jeżeli chodzi o rok 2017?

    #3159
    Agata
    Member

    Jak dla mnie to żadna, ale jeżeli już musiałabym wziąć pożyczkę, to na pewno gdzieś po rodzinie.

    #4020
    august144
    Member

    Chwilówki są po to, aby w nich pożyczać na nie przewidziane wydatki. Wiadomo, że pieniądze trzeba oddać. Ja jak do tej pory nie trafiłem na taką na niegodną zaufania. Ale to dlatego że biorę w zaufanych, a nie jakiś mało znanych.

    #4050
    mira05
    Member

    No one z tego żyją że pożyczają na duży procent. Ale jak jest zarejestrowana i spełnia wymogi KNFu to tylko wynika z ludzkiej głupoty, że ktoś zdecydował się na takie warunki pożyczki, jakie oferuje chwilówka. Dla mnie chwilówka nie godna zaufania to taka co bierze prowizje i nie udziela pożyczki. Rynek bezwzględnie takie firmy eliminuje.

    #4140
    marcysiak1
    Member

    Eliminuje albo i nie. Znam wiele nieuczciwych pożyczkodawców, którzy w przeszłości naciągnęli ileś osób na tzw. pożyczkę, a potem szybko zmienili firmę i dalej kontynuowali swój proceder.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.