Kredyt wakacyjny

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 11 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3434

  mucha124
  Użytkownik

  Czy znacie może banki, które udzielają nisko oprocentowanego kredytu stricte na wakacje ?Zbliża się sezon wakacyjny i chciałabym wyruszyć w świat. Słyszałam w TV o takim kredycie wakacyjnym, który zaczyna się spłacać dopiero po wakacjach. Gdzie można go dostać i jak on jest oprocentowany ?  #3473

  Jowa14
  Użytkownik

  Tak coś takiego funkcjonuje. Wiem że się spłaca go dopiero po 3 miesiącach. Bezpośrednio z banku nie dostaniesz takiego kredyty, chyba ze dany bank uruchomił taką opcję. Najlepiej dowiadywać się o taki kredyt w biurze podróży. Kiedyś byłam w rainbow, to mi Pani podała kilka banków udzielających takiego kredytu, z którymi to biuro współpracowało.

  #3487

  mucha124
  Użytkownik

  Jowa14 a nie wiesz czy tak bez biura podroży można dostać kredyt wakacyjny w banku. Chciałabym sama wyruszyć i pozwiedzać. Bo w biurze wycieczki są dużo droższe, niż jak ktoś sama znajdzie sobie zakwaterowanie i przejazd. I chciałabym na to pieniądze z banku. Czy bank mi może też w takiej sytuacji dać kredyt wakacyjny, który będę spłacać dopiero np. od września ?

  #3593

  mira05
  Użytkownik

  W tym wypadku chyba jedynie zwykły gotówkowy można wziąć. Ja nie słyszałam o takiej promocji, tak prosto z ulicy. A może ktos cos wie ?

  #3597

  mucha124
  Użytkownik

  Ja słyszałam o takim kredycie wakacyjnym nisko oproacentwanym w telewizji. Podobno banki go udzielają i nie ma znaczenie skąd jedziesz. A spłacasz dopiero od września. Może ktoś wie ?

  #3640

  piter229
  Użytkownik

  MIni ratka PKO BP coś takiego oferuje. Kredyt na dowolny cel m.in. wakacyjny. I chyba tam można spłacac dopiero po 3 miesiącach. O ile się orientuje.

  #3659

  mucha124
  Użytkownik

  A może się orientujecie, który bank ma najlepszą propozycję kredytu na wakacje ?

  #3815

  gregorj3
  Użytkownik

  A nie lepiej jest przez cały rok coś uskładać? I wtedy pojechać na wakacje?

  #3832

  piter229
  Użytkownik

  Gregorj3 to najlepszy pomysł i najtańszy. najlepiej rezerwować jesienią kiedy jeszcze oferty nie są zbyt drogie i zbierać pieniądze na osobne konto na właśnie cel wakacyjny.

  #3920

  mucha124
  Użytkownik

  Tak, aby coś ciekawego załapać trzeba już zacząć się rozglądać październik listopad. A z uskładaniem jest tak, że nie wiesz czy taką sumę do uskładasz. Dlatego warto wesprzeć się kredytem, przynajmniej częściowo. Gdyż na całość może mocno boleć we wrześniu.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 11 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.