Kredyt wakacyjny

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #3434
  mucha124
  Member

  Czy znacie może banki, które udzielają nisko oprocentowanego kredytu stricte na wakacje ?Zbliża się sezon wakacyjny i chciałabym wyruszyć w świat. Słyszałam w TV o takim kredycie wakacyjnym, który zaczyna się spłacać dopiero po wakacjach. Gdzie można go dostać i jak on jest oprocentowany ?

  #3473
  Jowa14
  Member

  Tak coś takiego funkcjonuje. Wiem że się spłaca go dopiero po 3 miesiącach. Bezpośrednio z banku nie dostaniesz takiego kredyty, chyba ze dany bank uruchomił taką opcję. Najlepiej dowiadywać się o taki kredyt w biurze podróży. Kiedyś byłam w rainbow, to mi Pani podała kilka banków udzielających takiego kredytu, z którymi to biuro współpracowało.

  #3487
  mucha124
  Member

  Jowa14 a nie wiesz czy tak bez biura podroży można dostać kredyt wakacyjny w banku. Chciałabym sama wyruszyć i pozwiedzać. Bo w biurze wycieczki są dużo droższe, niż jak ktoś sama znajdzie sobie zakwaterowanie i przejazd. I chciałabym na to pieniądze z banku. Czy bank mi może też w takiej sytuacji dać kredyt wakacyjny, który będę spłacać dopiero np. od września ?

  #3593
  mira05
  Member

  W tym wypadku chyba jedynie zwykły gotówkowy można wziąć. Ja nie słyszałam o takiej promocji, tak prosto z ulicy. A może ktos cos wie ?

  #3597
  mucha124
  Member

  Ja słyszałam o takim kredycie wakacyjnym nisko oproacentwanym w telewizji. Podobno banki go udzielają i nie ma znaczenie skąd jedziesz. A spłacasz dopiero od września. Może ktoś wie ?

  #3640
  piter229
  Member

  MIni ratka PKO BP coś takiego oferuje. Kredyt na dowolny cel m.in. wakacyjny. I chyba tam można spłacac dopiero po 3 miesiącach. O ile się orientuje.

  #3659
  mucha124
  Member

  A może się orientujecie, który bank ma najlepszą propozycję kredytu na wakacje ?

  #3815
  gregorj3
  Member

  A nie lepiej jest przez cały rok coś uskładać? I wtedy pojechać na wakacje?

  #3832
  piter229
  Member

  Gregorj3 to najlepszy pomysł i najtańszy. najlepiej rezerwować jesienią kiedy jeszcze oferty nie są zbyt drogie i zbierać pieniądze na osobne konto na właśnie cel wakacyjny.

  #3920
  mucha124
  Member

  Tak, aby coś ciekawego załapać trzeba już zacząć się rozglądać październik listopad. A z uskładaniem jest tak, że nie wiesz czy taką sumę do uskładasz. Dlatego warto wesprzeć się kredytem, przynajmniej częściowo. Gdyż na całość może mocno boleć we wrześniu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.