Kredyt w walucie obcej

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3162
  Pajak
  Member

  Tak, jak w temacie. Czy waszym zdaniem opłaca się jeszcze brać kredyt w obcej walucie? Jeżeli tak, to w jakiej?

  #3497
  mira05
  Member

  Wiesz co niektórzy biorą w euro, gdyż na dzień dzisiejszy ta waluta jest najbardziej stabilna. Ale nie wiadomo co będzie za np 5 lat. Ja oglądałam te kredyty w euro i nie widzę dużej różnicy między złotówkami. Na długą metę się opłacają, gdyż bank pobiera jednorazową dużą prowizję. Natomiast w krótkim czasie lepiej wziąć w złotówkach. Tak mi sie wydaje.

  #3526
  august144
  Member

  Tak patrzałem na oprocentowanie kredytów w euro, bo jeszcze ewentualnie ta waluta wchodziłaby w grę i uważam że sie nie opłaca. Duża różnica to nie jest, a wręcz kredyt w euro wychodzi drożej niż w złotówkach. Chyba banki chcą skutecznie zniechęcić do brania kredytu w walutach obcych.

  #3598
  mucha124
  Member

  Te kredyty dalej sa nisko oprocentowane, ale jak przeliczysz sobie różnice kursowe, wychodzi na to samo. Jedynie frank te parę lat temu się rzczywiscie opłacał.

  #3983
  Jowa14
  Member

  Ja lepiej bym nie brała w walucie obcej. Ryzyko kursowe jest bardzo duże. Nie daj boże euro pójdzie w dół lub sie załamie sytuacja na rynkach zachodnich, to jesteś ugotowany.

  #4009
  marktwain
  Member

  Dziś nie ma pewnej waluty. Wszystko jest sztucznie podtrzymywane i balansuje na granicy rentowności. Czekam jak to pier… dutnie i pojawi się ogólnoświatowy kryzys.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.