Kredyt w walucie obcej

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3162

  Pajak
  Użytkownik

  Tak, jak w temacie. Czy waszym zdaniem opłaca się jeszcze brać kredyt w obcej walucie? Jeżeli tak, to w jakiej?  #3497

  mira05
  Użytkownik

  Wiesz co niektórzy biorą w euro, gdyż na dzień dzisiejszy ta waluta jest najbardziej stabilna. Ale nie wiadomo co będzie za np 5 lat. Ja oglądałam te kredyty w euro i nie widzę dużej różnicy między złotówkami. Na długą metę się opłacają, gdyż bank pobiera jednorazową dużą prowizję. Natomiast w krótkim czasie lepiej wziąć w złotówkach. Tak mi sie wydaje.

  #3526

  august144
  Użytkownik

  Tak patrzałem na oprocentowanie kredytów w euro, bo jeszcze ewentualnie ta waluta wchodziłaby w grę i uważam że sie nie opłaca. Duża różnica to nie jest, a wręcz kredyt w euro wychodzi drożej niż w złotówkach. Chyba banki chcą skutecznie zniechęcić do brania kredytu w walutach obcych.

  #3598

  mucha124
  Użytkownik

  Te kredyty dalej sa nisko oprocentowane, ale jak przeliczysz sobie różnice kursowe, wychodzi na to samo. Jedynie frank te parę lat temu się rzczywiscie opłacał.

  #3983

  Jowa14
  Użytkownik

  Ja lepiej bym nie brała w walucie obcej. Ryzyko kursowe jest bardzo duże. Nie daj boże euro pójdzie w dół lub sie załamie sytuacja na rynkach zachodnich, to jesteś ugotowany.

  #4009

  marktwain
  Użytkownik

  Dziś nie ma pewnej waluty. Wszystko jest sztucznie podtrzymywane i balansuje na granicy rentowności. Czekam jak to pier… dutnie i pojawi się ogólnoświatowy kryzys.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.