Kredyt w Polsce, a pobyt za granicą

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt w Polsce, a pobyt za granicą

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3211
  Adsa
  Member

  Tak, jak w temacie. Czy jeżeli ktoś pracuje za granicą, to może dostać kredyt w Polsce na zakup samochodu?

  #3542
  mira05
  Member

  Może dostać kredyt w Polsce jeżeli pracuje za granicą. Wiele banków w Polsce juz udziela kredytów osobom z obywatelstwem polskim, gdy maja dochody z zagranicy. Jedyny warunek, te dochody muszą być udokumentowane. Musisz mieć umowę z pracodawcą zagranicznym.

  #3867
  mucha124
  Member

  Jeszcze jedna rzecz wydaje się błaha, ale często pomijana. Jak chcesz się starać o kredyt w Polsce, musisz mieć obywatelstwo polskie i adres zamieszkania w Polsce. Pisze o tym, ponieważ nasi rodacy często pracując za granica są też tam zameldowani.

  #4073
  august144
  Member

  Jeżeli masz kontrakt na jakiś okres czasu to możesz mieć przyznany kredyt tylko na ten okres czasu. Pisze o tym, bo za granicą nie słyszałem, aby dawali umowe na stałe.

  #4154
  piter229
  Member

  Umowy nigdy nie są stałe, chyba że masz założoną działalność gospodarczą za granicą. A czy jak sie prowadzi firmę zagranicą to można otrzymać kredyt w Polsce ?

  #4221
  marktwain
  Member

  Można otrzymać kredyt w Polsce jak sie prowadzi firmę zagranicą. Wystarczy że masz obywatelstwo polskie. Z tego co słyszałem można mieć siedzibę za granicą, a bank i tak udziela kredytu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.