Kredyt unijny

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3426

  piter229
  Użytkownik

  Wczoraj zadzwonił do mnie Pan z propozycją kredytu unijnego na inwestycję. Kredyt miał być oprocentowany tylko 2 % w skali roku + 5 % prowizji za udzielenie kredytu. Zastanawiam się czy nie wziąć takiego kredytu. A co wy o tym myślicie ?  #3449

  mucha124
  Użytkownik

  Wydaje mi się że to najlepszy kredyt dla firmy. Niski procent i jednorazowa prowizja. Mój znajomy takie kredyty oferuje i naprawdę uważa że raty można dogodnie ustawić dla firmy, a ponadto są jasne i przejrzyste. Ale przedsiębiorcy bardzo są na nie nastawieni. Nie znają tej formy kredytowania i zazwyczaj się boją. Wolą iść do banku i wziąć na wyższym procent, ale to pewniejsze i znane.

  #3588

  Jowa14
  Użytkownik

  A czy do tego kredytu nie trzeba spełnić jakis dodatkowych wymagań ? Na przykład conajmniej dwa lata dodatni bilans firmy lub zysk. Jakie dokumenty są wymagane. Czy sprawdzają zdolność kredytową firmy jak w banku ?

  #3877

  august144
  Użytkownik

  Ja słyszałem o tych kredytach nisko oprocentowanych już jakiś czas temu. Tylko sprzedają je jacyś przedstawiciele handlowi i jak do ciebie nie zadzwoni to nie wiesz gdzie sie udać. Kto sie tym zajmuje ktoś wie ?

  #4232

  piter229
  Użytkownik

  Znalazłem właśnie stronę informacyjną o kredycie unijnym dla firm, nisko oprocentowanym. Co prawda projekt funkcjonuje na Mazowszu jedynie, ale warto się dopytać czy inne regiony też obejmuje. Linki widoczne dla zarejestrowanych

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.