Kredyt samochodowy – czy to się w ogóle opłaca?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt samochodowy – czy to się w ogóle opłaca?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3770
    gizmo1234
    Member

    No właśnie. Powiedzcie mi, czy to się w ogóle opłaca? Taki kredyt? Czy warto go brać, czy lepiej pozostać przy kupnie za gotówkę?

    #3812
    Jowa14
    Member

    No jak nie masz gotówki to kredyt w tym wypadku jest najlepszym rozwiązaniem, chyba że ci rodzina pożyczy pieniądze na samochód. A czy za gotówkę ? Wiesz to zależy czy chcesz mieć samochód do celów prywatnych czy masz firmę i ma jeździć służbowo.

    #3839
    mucha124
    Member

    Generalnie się nie opłaca bo tak jakbyś dokładał do samochodu. A jeszcze wymagają od ciebie pakietów ubezpieczeniowych, na które cię nie stać. Banki są cwane. Mają podpisane umowy z danym ubezpieczycielem i mają z tego prowizję. Dlatego wymagają, aby tam ubezpieczyć samochód.

    #3842
    adamns1
    Member

    No właśnie. Dlatego ja jestem zdania, że nie należy się zadłużać. Przynajmniej na samochód. Nie trzeba mieć wypasionej fury, aby jeździć. Można kupić coś tańszego.

    #3889
    mucha124
    Member

    Teraz można kupić samochód używany względnie dobry po dość atrakcyjnej cenie. Samochód wyjeżdżając z salony już traci na wartości. Nie jest inwestycja opłacalna. A co myślicie o używanych autach sprowadzanych z Niemiec ?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.