Kredyt samochodowy – czy to się w ogóle opłaca?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Kredyty samochodowe Kredyt samochodowy – czy to się w ogóle opłaca?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3770

  gizmo1234
  Użytkownik

  No właśnie. Powiedzcie mi, czy to się w ogóle opłaca? Taki kredyt? Czy warto go brać, czy lepiej pozostać przy kupnie za gotówkę?  #3812

  Jowa14
  Użytkownik

  No jak nie masz gotówki to kredyt w tym wypadku jest najlepszym rozwiązaniem, chyba że ci rodzina pożyczy pieniądze na samochód. A czy za gotówkę ? Wiesz to zależy czy chcesz mieć samochód do celów prywatnych czy masz firmę i ma jeździć służbowo.

  #3839

  mucha124
  Użytkownik

  Generalnie się nie opłaca bo tak jakbyś dokładał do samochodu. A jeszcze wymagają od ciebie pakietów ubezpieczeniowych, na które cię nie stać. Banki są cwane. Mają podpisane umowy z danym ubezpieczycielem i mają z tego prowizję. Dlatego wymagają, aby tam ubezpieczyć samochód.

  #3842

  adamns1
  Użytkownik

  No właśnie. Dlatego ja jestem zdania, że nie należy się zadłużać. Przynajmniej na samochód. Nie trzeba mieć wypasionej fury, aby jeździć. Można kupić coś tańszego.

  #3889

  mucha124
  Użytkownik

  Teraz można kupić samochód używany względnie dobry po dość atrakcyjnej cenie. Samochód wyjeżdżając z salony już traci na wartości. Nie jest inwestycja opłacalna. A co myślicie o używanych autach sprowadzanych z Niemiec ?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.