Kredyt przez komis

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3099

  Klaudyna
  Użytkownik

  Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z kredytem przez komis? Na jakiej zasadzie jest udzielany?  #3107

  Adsa
  Użytkownik

  Dołączam się do pytania. Czy w ogóle każdy komis ma prawo udzielić takiego kredytu?

  #3868

  mucha124
  Użytkownik

  Chodzi wam zakup samochodu przez komis samochodowy ? Wtedy musisz zawrzeć umowę kupna-sprzedaży. Umowę podpisujesz u przedstawiciela na terenie komisu….Dwa dokumenty tożsamości,dobrze by było mieć zaświadczenie z pracy……Wpłacasz od 10 do 30 % wartości pojazdu choć nie zawsze.Większości komisów gdzie jest ich dużo na terenie a samochody starsze niż 5 lat trafisz na odstępstwo.

  #3913

  mira05
  Użytkownik

  W podobny spsób można sprowadzić samochód z Holandii lub Niemiec przez komis samochodowy. Podpisujesz umowę z komisem, określasz jaką wartość ma mieć samochód. Składasz papiery w banku na kredyt. Komis sprowadza ci auto, a bank przelewa ci pieniądze na samochód.

  #4014

  daropast
  Użytkownik

  Tylko nie wiem jak do tego bank podejdzie, jeżeli chodzi o auta sprowadzane z zagranicy. Zazwyczaj umawiamy się na samochód do kwoty X, a pośrednik jedzie i szuka odpowiedniego modelu. Oczywiście spisujemy umowę przedwstępną. Dopiero jak samochód fizycznie zostanie sprowadzony i otrzymamy fakturę zakupu, to dla banku jest dopiero dowód zakupu. I teraz czy można umówić się z takim pośrednikiem, że czekamy na kredyt z banku ?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.