Kredyt po miesiącu pracy

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #3219
    Banach
    Member

    Czy ktoś z was tutaj obecnych brał może kredyt po miesiącu pracy i udało się go dostać?

    #3233
    Barto
    Member

    Nie chcę Cię zamartwiać, ale wydaje mi się, że po miesiącu pracy to raczej nie ma opcji, aby dostać kredyt.

    #3373
    Bolek
    Member

    Nie da rady nigdzie po miesiacu. Wszedzie minimum jest 3, tym bardziej przy kredytach hipotecznych sprawdzaja dochody wnikliwie bo musisz miec z czego taki kredyt splacac zwlaszcza ze takie kredyty bierze sie na 20-30 lat. Przy miesiacu pracy to moze jakas chwilowke daloby sie dostac najwyzej.

    #3863
    mira05
    Member

    Jak masz umowę na czas określony to tym bardziej nie dostaniesz. Muszą minąć przynajmniej trzy miesiące na umowie stałej lub długi termin umowy o pracę lub zlecenie.

    #4034
    Jowa14
    Member

    Raczej ci nie dadzą, chyba że masz jakieś zabezpieczenie lub poręczycieli. W innym wypadku nie ma szans.

    #4107
    wiesieks2
    Member

    Dziwne, kto bierze kredyt po miesiącu pracy. I to nie wiadomo czy masz umowę już na stałe czy może na czas określony lub próbny.

    #4108
    mira05
    Member

    Wiesieks2 ktoś to nie ma pojęcia pyta sie o takie rzeczy. Wydaje mu się że jak pracuje to już może wziąć kredyt. Ale życie to weryfikuje

    #4152
    august144
    Member

    Możesz wziąć kredyt po miesiącu czasu pracy, o ile przeniosłeś sie z pracy do pracy. Czyli pracowałeś w innej firmie na czas określony i zmieniłeś na nową. W tym momencie masz ciągłość.

    #4190
    Jowa14
    Member

    No nie jestem do tego przekonana czy to tak funkcjonuje. To że nie można mieć nawet miesiąca przerwy to się zgadza. Ale weź pod uwagę że w nowej pracy otrzymujesz umowę na czas określony lub na okres próbny. Jak bank do tego podchodzi ?

    #4257
    wiesieks2
    Member

    Banki oceniają to w ten sposób: co najmniej 3 miesiące pracy u jednego pracodawcy i umowa najlepiej na stałe. Więc zmiana pracy nie wchodzi w rachubę. Trzeba odczekać te 3 miesiące.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.