Kredyt po miesiącu pracy

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #3219
  Banach
  Member

  Czy ktoś z was tutaj obecnych brał może kredyt po miesiącu pracy i udało się go dostać?

  #3233
  Barto
  Member

  Nie chcę Cię zamartwiać, ale wydaje mi się, że po miesiącu pracy to raczej nie ma opcji, aby dostać kredyt.

  #3373
  Bolek
  Member

  Nie da rady nigdzie po miesiacu. Wszedzie minimum jest 3, tym bardziej przy kredytach hipotecznych sprawdzaja dochody wnikliwie bo musisz miec z czego taki kredyt splacac zwlaszcza ze takie kredyty bierze sie na 20-30 lat. Przy miesiacu pracy to moze jakas chwilowke daloby sie dostac najwyzej.

  #3863
  mira05
  Member

  Jak masz umowę na czas określony to tym bardziej nie dostaniesz. Muszą minąć przynajmniej trzy miesiące na umowie stałej lub długi termin umowy o pracę lub zlecenie.

  #4034
  Jowa14
  Member

  Raczej ci nie dadzą, chyba że masz jakieś zabezpieczenie lub poręczycieli. W innym wypadku nie ma szans.

  #4107
  wiesieks2
  Member

  Dziwne, kto bierze kredyt po miesiącu pracy. I to nie wiadomo czy masz umowę już na stałe czy może na czas określony lub próbny.

  #4108
  mira05
  Member

  Wiesieks2 ktoś to nie ma pojęcia pyta sie o takie rzeczy. Wydaje mu się że jak pracuje to już może wziąć kredyt. Ale życie to weryfikuje

  #4152
  august144
  Member

  Możesz wziąć kredyt po miesiącu czasu pracy, o ile przeniosłeś sie z pracy do pracy. Czyli pracowałeś w innej firmie na czas określony i zmieniłeś na nową. W tym momencie masz ciągłość.

  #4190
  Jowa14
  Member

  No nie jestem do tego przekonana czy to tak funkcjonuje. To że nie można mieć nawet miesiąca przerwy to się zgadza. Ale weź pod uwagę że w nowej pracy otrzymujesz umowę na czas określony lub na okres próbny. Jak bank do tego podchodzi ?

  #4257
  wiesieks2
  Member

  Banki oceniają to w ten sposób: co najmniej 3 miesiące pracy u jednego pracodawcy i umowa najlepiej na stałe. Więc zmiana pracy nie wchodzi w rachubę. Trzeba odczekać te 3 miesiące.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.