Kredyt po miesiącu pracy

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3219

  Banach
  Użytkownik

  Czy ktoś z was tutaj obecnych brał może kredyt po miesiącu pracy i udało się go dostać?  #3233

  Barto
  Użytkownik

  Nie chcę Cię zamartwiać, ale wydaje mi się, że po miesiącu pracy to raczej nie ma opcji, aby dostać kredyt.

  #3373

  Bolek
  Użytkownik

  Nie da rady nigdzie po miesiacu. Wszedzie minimum jest 3, tym bardziej przy kredytach hipotecznych sprawdzaja dochody wnikliwie bo musisz miec z czego taki kredyt splacac zwlaszcza ze takie kredyty bierze sie na 20-30 lat. Przy miesiacu pracy to moze jakas chwilowke daloby sie dostac najwyzej.

  #3863

  mira05
  Użytkownik

  Jak masz umowę na czas określony to tym bardziej nie dostaniesz. Muszą minąć przynajmniej trzy miesiące na umowie stałej lub długi termin umowy o pracę lub zlecenie.

  #4034

  Jowa14
  Użytkownik

  Raczej ci nie dadzą, chyba że masz jakieś zabezpieczenie lub poręczycieli. W innym wypadku nie ma szans.

  #4107

  wiesieks2
  Użytkownik

  Dziwne, kto bierze kredyt po miesiącu pracy. I to nie wiadomo czy masz umowę już na stałe czy może na czas określony lub próbny.

  #4108

  mira05
  Użytkownik

  Wiesieks2 ktoś to nie ma pojęcia pyta sie o takie rzeczy. Wydaje mu się że jak pracuje to już może wziąć kredyt. Ale życie to weryfikuje

  #4152

  august144
  Użytkownik

  Możesz wziąć kredyt po miesiącu czasu pracy, o ile przeniosłeś sie z pracy do pracy. Czyli pracowałeś w innej firmie na czas określony i zmieniłeś na nową. W tym momencie masz ciągłość.

  #4190

  Jowa14
  Użytkownik

  No nie jestem do tego przekonana czy to tak funkcjonuje. To że nie można mieć nawet miesiąca przerwy to się zgadza. Ale weź pod uwagę że w nowej pracy otrzymujesz umowę na czas określony lub na okres próbny. Jak bank do tego podchodzi ?

  #4257

  wiesieks2
  Użytkownik

  Banki oceniają to w ten sposób: co najmniej 3 miesiące pracy u jednego pracodawcy i umowa najlepiej na stałe. Więc zmiana pracy nie wchodzi w rachubę. Trzeba odczekać te 3 miesiące.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 10 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.