Kredyt na samochód z wkładem własnym

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt na samochód z wkładem własnym

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3172
    Barto
    Member

    W którym banku waszym zdaniem opłaca się najbardziej wziąć kredyt, jeżeli chodzi o zakup używanego samochodu z wkładem własnym?

    #3505
    Jowa14
    Member

    Moim zdaniem WBK jest najbardziej przejrzyste pod tym względem. Ja przećwiczyłam wiele kredytów w wielu bankach i właściwie są one bardzo podobne. Jak bank ma mniejsze oprocentowanie to ma większą prowizję, albo jest na odwrót. Czasem można załapać sie na jakąś promocje kredytową. I suma sumarum wychodzi na to samo. Natomiast WBK przynajmniej ma przejrzysta umowę kredytową. Wszystko jasne czarno na białym.

    #3581
    piter229
    Member

    Jakiś czas temu Raiffaisen miał dobrą ofertę. Zapytaj się w oddziale tego banku.

    #3691
    mucha124
    Member

    W rankingach ciągle BGZ Paribas przoduje, jeżeli chodzi o kredyt samochodowe. Ale tak naprawdę zapytaj sie w banku, w którym masz konto. Możesz wynegocjować atrakcyjną ofertę. A pozatym masz gwarancje minimum formalności i szybkie załatwienie kredytu.

    #4156
    piter229
    Member

    Nie wszystkie bank udzielają takiego kredytu, ale znalazłem artykuł krok po kroku jak otrzymać taki kredyt https://www.totalmoney.pl/artykuly/9256,kredyty-samochodowe,kupujemy-uzywane-auto—jak-uzyskac-kredyt-samochodowy,1,1

    #4218
    marktwain
    Member

    Z tego co przeczytałem to najlepiej wziąć kredyt gotówkowy lub wykorzystać limit debetowy. Natomiast w drugiej kolejności kredyt samochodowy. Czyżby banki niechętnie udzielały kredytu na samochód używany ?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.