Kredyt na samochód z wkładem własnym

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt na samochód z wkładem własnym

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3172
  Barto
  Member

  W którym banku waszym zdaniem opłaca się najbardziej wziąć kredyt, jeżeli chodzi o zakup używanego samochodu z wkładem własnym?

  #3505
  Jowa14
  Member

  Moim zdaniem WBK jest najbardziej przejrzyste pod tym względem. Ja przećwiczyłam wiele kredytów w wielu bankach i właściwie są one bardzo podobne. Jak bank ma mniejsze oprocentowanie to ma większą prowizję, albo jest na odwrót. Czasem można załapać sie na jakąś promocje kredytową. I suma sumarum wychodzi na to samo. Natomiast WBK przynajmniej ma przejrzysta umowę kredytową. Wszystko jasne czarno na białym.

  #3581
  piter229
  Member

  Jakiś czas temu Raiffaisen miał dobrą ofertę. Zapytaj się w oddziale tego banku.

  #3691
  mucha124
  Member

  W rankingach ciągle BGZ Paribas przoduje, jeżeli chodzi o kredyt samochodowe. Ale tak naprawdę zapytaj sie w banku, w którym masz konto. Możesz wynegocjować atrakcyjną ofertę. A pozatym masz gwarancje minimum formalności i szybkie załatwienie kredytu.

  #4156
  piter229
  Member

  Nie wszystkie bank udzielają takiego kredytu, ale znalazłem artykuł krok po kroku jak otrzymać taki kredyt https://www.totalmoney.pl/artykuly/9256,kredyty-samochodowe,kupujemy-uzywane-auto—jak-uzyskac-kredyt-samochodowy,1,1

  #4218
  marktwain
  Member

  Z tego co przeczytałem to najlepiej wziąć kredyt gotówkowy lub wykorzystać limit debetowy. Natomiast w drugiej kolejności kredyt samochodowy. Czyżby banki niechętnie udzielały kredytu na samochód używany ?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.