Kredyt na samochód z wkładem własnym

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Kredyty samochodowe Kredyt na samochód z wkładem własnym

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3172

  Barto
  Użytkownik

  W którym banku waszym zdaniem opłaca się najbardziej wziąć kredyt, jeżeli chodzi o zakup używanego samochodu z wkładem własnym?  #3505

  Jowa14
  Użytkownik

  Moim zdaniem WBK jest najbardziej przejrzyste pod tym względem. Ja przećwiczyłam wiele kredytów w wielu bankach i właściwie są one bardzo podobne. Jak bank ma mniejsze oprocentowanie to ma większą prowizję, albo jest na odwrót. Czasem można załapać sie na jakąś promocje kredytową. I suma sumarum wychodzi na to samo. Natomiast WBK przynajmniej ma przejrzysta umowę kredytową. Wszystko jasne czarno na białym.

  #3581

  piter229
  Użytkownik

  Jakiś czas temu Raiffaisen miał dobrą ofertę. Zapytaj się w oddziale tego banku.

  #3691

  mucha124
  Użytkownik

  W rankingach ciągle BGZ Paribas przoduje, jeżeli chodzi o kredyt samochodowe. Ale tak naprawdę zapytaj sie w banku, w którym masz konto. Możesz wynegocjować atrakcyjną ofertę. A pozatym masz gwarancje minimum formalności i szybkie załatwienie kredytu.

  #4156

  piter229
  Użytkownik

  Nie wszystkie bank udzielają takiego kredytu, ale znalazłem artykuł krok po kroku jak otrzymać taki kredyt Linki widoczne dla zarejestrowanych

  #4218

  marktwain
  Użytkownik

  Z tego co przeczytałem to najlepiej wziąć kredyt gotówkowy lub wykorzystać limit debetowy. Natomiast w drugiej kolejności kredyt samochodowy. Czyżby banki niechętnie udzielały kredytu na samochód używany ?

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.