Kredyt na samochód, a umowa zlecenie

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Kredyty samochodowe Kredyt na samochód, a umowa zlecenie

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3559

  gregorj3
  Użytkownik

  Powiedzcie mi proszę, czy któryś bank może dać kredyt na samochód, jeżeli pracuje się na umowę zlecenie? Jak to wygląda w praktyce?  #3574

  mucha124
  Użytkownik

  Możesz dostać kredyt. Zależy to od tego na jak długo masz umowę zlecenie. Zazwyczaj kredyt daj na okres trwania umowy. jeżeli rokujesz na przedłużenie tej umowy, albo przejścia na umowę o pracę, to możesz wynegocjować dłuższy okres.

  #3704

  Jowa14
  Użytkownik

  A jak długo masz tą umowę zlecenie i na jaki okres ona jest ? Ma to duże znaczenie, ponieważ co najmniej 3 miesiące musisz mieć umowę zlecenie, żeby bank w ogóle z tobą rozmawiał o kredycie.

  #3716

  mira05
  Użytkownik

  Zapytaj się w swoim banku, gdzie masz konto. Jako stały ich klient masz większe szanse otrzymania kredytu. Widzą twoje przepływy finansowe i mogą stwierdzić czy dać ci kredyt na samochód, pomimo umowy zlecenie.

  #3866

  mucha124
  Użytkownik

  Jeszcze masz szansę jak masz jakieś zabezpieczenie. Zabezpieczeniem mogą być poręczyciele. Jak masz takie dwie osoby, które mogą za ciebie poręczyć to możesz dostać kredyt na samochód. Najlepiej szukać wśród najbliższej rodziny np. rodzice.

  #4274

  mira05
  Użytkownik

  Z tego co wiem to od paru lat banki też biorą pod uwagę umowy o dzieło i zlecenie przy kredycie. Co prawda jest to gorszy status, ale może zdolność kredytowa podniesie ci scoring we wniosku o kredyt samochodowy.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.