Kredyt na samochód, a umowa zlecenie

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty samochodowe Kredyt na samochód, a umowa zlecenie

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3559
  gregorj3
  Member

  Powiedzcie mi proszę, czy któryś bank może dać kredyt na samochód, jeżeli pracuje się na umowę zlecenie? Jak to wygląda w praktyce?

  #3574
  mucha124
  Member

  Możesz dostać kredyt. Zależy to od tego na jak długo masz umowę zlecenie. Zazwyczaj kredyt daj na okres trwania umowy. jeżeli rokujesz na przedłużenie tej umowy, albo przejścia na umowę o pracę, to możesz wynegocjować dłuższy okres.

  #3704
  Jowa14
  Member

  A jak długo masz tą umowę zlecenie i na jaki okres ona jest ? Ma to duże znaczenie, ponieważ co najmniej 3 miesiące musisz mieć umowę zlecenie, żeby bank w ogóle z tobą rozmawiał o kredycie.

  #3716
  mira05
  Member

  Zapytaj się w swoim banku, gdzie masz konto. Jako stały ich klient masz większe szanse otrzymania kredytu. Widzą twoje przepływy finansowe i mogą stwierdzić czy dać ci kredyt na samochód, pomimo umowy zlecenie.

  #3866
  mucha124
  Member

  Jeszcze masz szansę jak masz jakieś zabezpieczenie. Zabezpieczeniem mogą być poręczyciele. Jak masz takie dwie osoby, które mogą za ciebie poręczyć to możesz dostać kredyt na samochód. Najlepiej szukać wśród najbliższej rodziny np. rodzice.

  #4274
  mira05
  Member

  Z tego co wiem to od paru lat banki też biorą pod uwagę umowy o dzieło i zlecenie przy kredycie. Co prawda jest to gorszy status, ale może zdolność kredytowa podniesie ci scoring we wniosku o kredyt samochodowy.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.