Kredyt na mieszkanie.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2519

  bombartyzed
  Użytkownik

  Witajcie, orientujecie się może czy jest możliwość dostatnia kredytu na mieszkanie przy zarobkach najniższej krajowej?  #2530

  marc
  Użytkownik

  To wszystko głównie zależy od Twojej zdolności kredytowej. Kredyt miałby być samemu wzięty, czy wspólnie z współmałżonkiem?

  #3922

  piter229
  Użytkownik

  Jeżeli ty jesteś jedyną osoba w gospodarstwie, to masz zdolnością kredytową na poziomie zakupu mieszkania typu M2. Kwestia zależy gdzie i po jakiej cenie. Liczy sie równiez wkład własny.

  #3965

  mucha124
  Użytkownik

  Myślę że raczej nie masz szans. Bank wyliczając zdolność kredytową bierze niezbędne minimum do przeżycia plus kwotę kredytu do spłacenia, która musi pokrywać się z dochodami. Minimalna pensja to już niezbędne minimum do przeżycia, a co z resztą ?

  #4013

  daropast
  Użytkownik

  Masz szanse jak masz poręczycieli, albo jakieś inne zabezpieczenie. Na pewno twoje zarobki nie dadzą ci odpowiedniej zdolności kredytowej.

  #4029

  Jowa14
  Użytkownik

  Zależy jeszcze ile masz lat. Młodym to rozkładają nawet na 40 lat, wtedy raty są o wiele mniejsze. Pozatym młody ma perspektywy, że kiedyś będzie więcej zarabiał. Trzeba spojrzeć od pozytywnej strony medalu.

  #5312

  K23
  Użytkownik

  Skontaktuj się z pośrednikiem finansowym lub doradcą bankowym. Odpowie na twoje pytanie. Ale z dużym prawdopodobieństwem samodzielnie takiego kredytu nie dostaniesz. To nie jest kredyt na 10 tys zł. Poza tym musisz mieć nie tylko zdolność kredytową, ale i wkład własny. Przeczytaj sobie Linki widoczne dla zarejestrowanych.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.