Kredyt na mieszkanie.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #2519
  bombartyzed
  Member

  Witajcie, orientujecie się może czy jest możliwość dostatnia kredytu na mieszkanie przy zarobkach najniższej krajowej?

  #2530
  marc
  Member

  To wszystko głównie zależy od Twojej zdolności kredytowej. Kredyt miałby być samemu wzięty, czy wspólnie z współmałżonkiem?

  #3922
  piter229
  Member

  Jeżeli ty jesteś jedyną osoba w gospodarstwie, to masz zdolnością kredytową na poziomie zakupu mieszkania typu M2. Kwestia zależy gdzie i po jakiej cenie. Liczy sie równiez wkład własny.

  #3965
  mucha124
  Member

  Myślę że raczej nie masz szans. Bank wyliczając zdolność kredytową bierze niezbędne minimum do przeżycia plus kwotę kredytu do spłacenia, która musi pokrywać się z dochodami. Minimalna pensja to już niezbędne minimum do przeżycia, a co z resztą ?

  #4013
  daropast
  Member

  Masz szanse jak masz poręczycieli, albo jakieś inne zabezpieczenie. Na pewno twoje zarobki nie dadzą ci odpowiedniej zdolności kredytowej.

  #4029
  Jowa14
  Member

  Zależy jeszcze ile masz lat. Młodym to rozkładają nawet na 40 lat, wtedy raty są o wiele mniejsze. Pozatym młody ma perspektywy, że kiedyś będzie więcej zarabiał. Trzeba spojrzeć od pozytywnej strony medalu.

  #5312
  K23
  Member

  Skontaktuj się z pośrednikiem finansowym lub doradcą bankowym. Odpowie na twoje pytanie. Ale z dużym prawdopodobieństwem samodzielnie takiego kredytu nie dostaniesz. To nie jest kredyt na 10 tys zł. Poza tym musisz mieć nie tylko zdolność kredytową, ale i wkład własny. Przeczytaj sobie Linki widoczne dla zarejestrowanych.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.