Kredyt na budowę domów energooszczędnych

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Kredyty dla firm Kredyt na budowę domów energooszczędnych

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 12 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3695

  kuj2
  Użytkownik

  Powiedzcie mi proszę, który bank w ogóle może udzielić takiego kredytu? Jak to wygląda w praktyce?  #3696

  piter229
  Użytkownik

  Tak może udzielić kredytu. Zainteresuj sie czy byś nie miał zwrotu częściowego z funduszy unijnych. Oni stawiają teraz na ekologię i wszechobecną energooszczędność. Są firmy , które budują takie domy i może mogą załatwić taką dotację.

  #3754

  Jowa14
  Użytkownik

  Znalazłam informacje w muradomie o dopłatach do domu pasywnego i energooszczędnego. Przy budowie domu energooszczędnego możesz dostać dopłatę 30 tyś zł. Niby nic ale zawsze coś. Linki widoczne dla zarejestrowanych

  #3756

  gregorj3
  Użytkownik

  O super, muszę koniecznie przejrzeć ten artykuł 😉

  #3762

  mira05
  Użytkownik

  Na pewno BOS, Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank SA, BZWBK

  #3978

  august144
  Użytkownik

  Temat energooszczędnych domów jest teraz na czasie. Wiem że deweloperzy biorą na budowe takich inwestycji. Teraz więcej banków taką ofertę oferuje dla inwestorów.

  #3979

  Jowa14
  Użytkownik

  A to nie są przypadkiem dotacje państwowe, a nie bankowe ? Z tego co wiem to państwo dokłada, a nie bank, więc chyba nie ma tutaj znaczenia w którym banku.

  #3999

  piter229
  Użytkownik

  To są dotacje państwowe i każdy się może o nie starać, niezależnie w jakim banku wziął kredyt na budowę domu energooszczędnego.

  #4117

  marcysiak1
  Użytkownik

  A czy można otrzymać podwójną dotację ? Bo jak dostanie ją deweloper na budowę takiego domu, to kupujący już gotową nieruchomość tez może ją dostać, składajac wniosek o dotację ? Tutaj są duże rozbieżności jak to państwo traktuje.

  #4118

  anetka14
  Użytkownik

  Przy zakupie domu energooszczędnego można otrzymać dotację na zakup domu od dewelopera. Z tego co słyszałam to deweloperzy mogą pomóc w uzyskanie takiej dotacji przez inwestorów. Nie słyszałam, aby deweloperzy dostawali takie dotacje na budowę domów na sprzedaż.

Przeglądają 10 wpisy - 1 przez 10 (z 12 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.