Kredyt na budowę domów energooszczędnych

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Kredyt na budowę domów energooszczędnych

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #3695
  kuj2
  Member

  Powiedzcie mi proszę, który bank w ogóle może udzielić takiego kredytu? Jak to wygląda w praktyce?

  #3696
  piter229
  Member

  Tak może udzielić kredytu. Zainteresuj sie czy byś nie miał zwrotu częściowego z funduszy unijnych. Oni stawiają teraz na ekologię i wszechobecną energooszczędność. Są firmy , które budują takie domy i może mogą załatwić taką dotację.

  #3754
  Jowa14
  Member

  Znalazłam informacje w muradomie o dopłatach do domu pasywnego i energooszczędnego. Przy budowie domu energooszczędnego możesz dostać dopłatę 30 tyś zł. Niby nic ale zawsze coś. https://muratordom.pl/prawo/finanse/beda-doplaty-do-budowy-domu-energooszczednego-lub-pasywnego-mozesz-otrzymac-nawet-50-tys-zl-aa-tSmb-A6LC-musL.html

  #3756
  gregorj3
  Member

  O super, muszę koniecznie przejrzeć ten artykuł 😉

  #3762
  mira05
  Member

  Na pewno BOS, Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank SA, BZWBK

  #3978
  august144
  Member

  Temat energooszczędnych domów jest teraz na czasie. Wiem że deweloperzy biorą na budowe takich inwestycji. Teraz więcej banków taką ofertę oferuje dla inwestorów.

  #3979
  Jowa14
  Member

  A to nie są przypadkiem dotacje państwowe, a nie bankowe ? Z tego co wiem to państwo dokłada, a nie bank, więc chyba nie ma tutaj znaczenia w którym banku.

  #3999
  piter229
  Member

  To są dotacje państwowe i każdy się może o nie starać, niezależnie w jakim banku wziął kredyt na budowę domu energooszczędnego.

  #4117
  marcysiak1
  Member

  A czy można otrzymać podwójną dotację ? Bo jak dostanie ją deweloper na budowę takiego domu, to kupujący już gotową nieruchomość tez może ją dostać, składajac wniosek o dotację ? Tutaj są duże rozbieżności jak to państwo traktuje.

  #4118
  anetka14
  Member

  Przy zakupie domu energooszczędnego można otrzymać dotację na zakup domu od dewelopera. Z tego co słyszałam to deweloperzy mogą pomóc w uzyskanie takiej dotacji przez inwestorów. Nie słyszałam, aby deweloperzy dostawali takie dotacje na budowę domów na sprzedaż.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.