Kredyt hipoteczny, czy gotówkowy na dom?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty gotówkowe Kredyt hipoteczny, czy gotówkowy na dom?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #3669
  gizmo1234
  Member

  Powiedzcie mi, czy bardziej opłaca się wziąć kredyt gotówkowy na dom, czy normalny hipoteczny?

  #3685
  august144
  Member

  Oczywiście że hipoteczny. Ma najniższe oprocentowanie i długie terminy spłaty. Raty rozłożą ci na okres kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Przy okazji możesz wziąć więcej np. na remont i zakup nowego samochodu i to po atrakcyjnym oprocentowaniu.

  #3689
  mucha124
  Member

  Tylko jak znaleźć i wybrać dobry kredyt hipoteczny. Może ktoś wie, który bank udziela najlepszych warunków ?

  #4066
  piter229
  Member

  Kredyt hipoteczny jest nisko oprocentowany w porównaniu do gotówkowego. Pozatym hipoteczny bierzesz na kilkadziesiąt lat, a gotówkowy maks do 15 lat ? Zależy od banku.

  #4133
  Jowa14
  Member

  To nie ulega wątpliwości że hipoteczny. Biorąc kredyt na dom to bierzesz kilkaset tyś złotych. Nikt ci takiej sumy nie da w gotówkowym. Kredyt gotówkowy to maks 150 tys zł, ze spłata na 10 lub 15 lat maks. Wyższe masz RRSO.

  #4181
  anetka14
  Member

  Pytanie; dlaczego chcesz wziąć kredyt gotówkowy na dom ? Czy może dom jest już obciążony hipoteką ? Jedynym minusem kredytu hipotecznego jest obciążenie hipoteką domu. Jeżeli już jest obciążony to marne szanse otrzymania drugiego kredytu hipotecznego.

  #5307
  K23
  Member

  Gotówkowy na dom? Na remont, to możesz wziąć pożyczkę gotówkową lub hipoteczną. Jeżeli brakuje tobie niewielka suma, na krótki okres czasu, to można pomyśleć o pożyczce gotówkowej. A jak poza wkładem własnym nie masz nic, to tylko Linki widoczne dla zarejestrowanych pozostaje.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.