Kredyt gotówkowy bez papierów

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy bez papierów

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3415
    august144
    Member

    Czy któryś bank udziela kredytu bez wnikania, czy delikwent pracuje i czy ma dochody. Po prostu przychodzę, daję dowód i spisują moje dane i dają kasę do ręki. Nie badają żadnej zdolności kredytowej itp.

    #3419
    Jowa14
    Member

    Nie słuchaj reklam w TV, bo reklama a życie to zupełnie dwie różne sprawy. Niegdyś Alior Bank się ogłaszał, że udziela pożyczek bez zbędnych formalności. Po nim poszły inne banki. Ale to są tylko bajki. Przy udzielaniu kredytu każdy bank sprawdza twoją zdolność kredytową, potwierdzenie dochodów i stałej pracy. Niestety. Jak chcesz kredyt bez papierów to tyłko w chwilówkach.

    #3661
    mucha124
    Member

    Jeżeli masz konto w banku, to udaj się tam. Zazwyczaj w swoim banku masz szanse na kredyt na dowód, bez zbędnych formalności. Możesz go dostać od ręki.

    #3686
    august144
    Member

    E tam. Getin podobno daje kredyty gotówkowe bez zaświadczeń i tylko na dowód. Owszem poszedłem i Pani kazała mi wypełnić wniosek o pożyczkę, spisała moje dane z dowodu. Potem zadzwonili po dwóch dniach że mam dostarczyć resztę papierologi. Czyli zaświadczanie o zarobkach, zameldowaniu, ile osób na utrzymaniu i takie tam. Potem zrobili wywiad czy mam jakieś zobowiązania. Zadzwonili nawet do mojego szefa w pracy. I tak właśnie wygląda kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

    #3807
    mucha124
    Member

    A próbowałeś w Deutsche Banku. Podobno tam jest minimum formalności i szybka decyzja kredytowa ok. 2 dni. Może tam ci się uda.

    #3833
    piter229
    Member

    Raczej ciężko, abyś znalazłam taki bank. Jedynie parabank może ci tak pożyczyć. Jeszcze jest jedna możliwość poręczyciel lub zabezpieczenie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.