Kredyt gotówkowy bez papierów

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3415

  august144
  Użytkownik

  Czy któryś bank udziela kredytu bez wnikania, czy delikwent pracuje i czy ma dochody. Po prostu przychodzę, daję dowód i spisują moje dane i dają kasę do ręki. Nie badają żadnej zdolności kredytowej itp.  #3419

  Jowa14
  Użytkownik

  Nie słuchaj reklam w TV, bo reklama a życie to zupełnie dwie różne sprawy. Niegdyś Alior Bank się ogłaszał, że udziela pożyczek bez zbędnych formalności. Po nim poszły inne banki. Ale to są tylko bajki. Przy udzielaniu kredytu każdy bank sprawdza twoją zdolność kredytową, potwierdzenie dochodów i stałej pracy. Niestety. Jak chcesz kredyt bez papierów to tyłko w chwilówkach.

  #3661

  mucha124
  Użytkownik

  Jeżeli masz konto w banku, to udaj się tam. Zazwyczaj w swoim banku masz szanse na kredyt na dowód, bez zbędnych formalności. Możesz go dostać od ręki.

  #3686

  august144
  Użytkownik

  E tam. Getin podobno daje kredyty gotówkowe bez zaświadczeń i tylko na dowód. Owszem poszedłem i Pani kazała mi wypełnić wniosek o pożyczkę, spisała moje dane z dowodu. Potem zadzwonili po dwóch dniach że mam dostarczyć resztę papierologi. Czyli zaświadczanie o zarobkach, zameldowaniu, ile osób na utrzymaniu i takie tam. Potem zrobili wywiad czy mam jakieś zobowiązania. Zadzwonili nawet do mojego szefa w pracy. I tak właśnie wygląda kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

  #3807

  mucha124
  Użytkownik

  A próbowałeś w Deutsche Banku. Podobno tam jest minimum formalności i szybka decyzja kredytowa ok. 2 dni. Może tam ci się uda.

  #3833

  piter229
  Użytkownik

  Raczej ciężko, abyś znalazłam taki bank. Jedynie parabank może ci tak pożyczyć. Jeszcze jest jedna możliwość poręczyciel lub zabezpieczenie.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.