Kredyt dla studenta

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2068
    compelling
    Member

    Cześć. Chciałbym się dowiedzieć, w którym banku najlepiej jest wziąć kredyt studencki. Czy są jakieś ograniczenia wiekowe? Np. mając 25 lat, czy mogę w dalszym ciągu skorzystać z takiej opcji?

    #2160
    Szymonpany25
    Member

    Wydaje mi się, że jeżeli studiujesz i masz legitymację studencką to nie będzie problemu z zaciągnięciem kredytu, o ile masz dochody udokumentowane.

    #2179
    compelling
    Member

    Dzięki, a który bank ma dobrą ofertę, jeżeli chodzi o kredyt studencki? Możecie coś polecić?

    #2296
    ambitny
    Member

    spójrz na pożyczkolandia.pl tam po rejestracji mozesz wystawić wniosek, na pewno tanio bo sam decydujesz ile oddajesz- polecam.

    #3834
    piter229
    Member

    Jako student masz prawo do 26 roku życia. Potem nawet jak studiujesz to raczej już ci nie dadzą kredytu studenckiego.

    #3856
    gizmo1234
    Member

    To tak samo, jak ubezpieczenie. Do 26 roku może Cię rodzic ubezpieczać, później już nie 😉

    #3919
    mucha124
    Member

    Niestety z godnie z naszym prawem masz uprawnienia studenta lub osoby uczącej się tylko do 26 roku życia. Potem już idziesz na swój własny garnuszek. Tylko nie wiem jak jest z tym kredytem studenckim. Czy jak weźmie w wieku 25 lat, to mu zabiorą w wieku 26 lat ?

    #4037
    anetka14
    Member

    Temat mnie bardzo interesuje, bo mam 24 lata i jestem na 4 roku studiów. Mam pomysł na biznes i chciałabym wziąć na to kredyt studencki. I teraz nie wiem czy mi już każą oddać ten kredyt za dwa lata jak skończę 26 lat ?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.