Kredyt dla osoby prywatnej na rozpoczęcie działalności

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Kredyty dla firm Kredyt dla osoby prywatnej na rozpoczęcie działalności

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3187

  Miriam
  Użytkownik

  Gdzie waszym zdaniem można zaciągnąć kredyt dla osoby prywatnej na rozpoczęcie działalności? Który bank najlepszy?  #3239

  polkia
  Użytkownik

  A na jaką działalność chciałabyś zaciągnąć ten kredyt?

  #3443

  mira05
  Użytkownik

  Najlepiej zarejestrować się w Urzędzie Pracy i przystąpić do programu bezwrotna pożyczka na rozpoczęcie własnej działalności. Program funkcjonuje tylko dla bezrobotnych, dlatego trzeba być zarejestrowanym bezrobotnym. Ale wiem że w ciągu miesiąca można to załatwić. Dają od 15 tyś do 25 tyś na otwarcie własnej działalności. Jeden warunek, aby przetrwać 1 rok.

  #3607

  piter229
  Użytkownik

  Jeżeli masz dobry pomysł i biznes plan, to po miesiącu od rejestracji możesz dostać już pieniądze z uni na rozpoczęcia działalności. Wymóg musisz przez rok funkcjonowac jako ta firma. .

  #3610

  august144
  Użytkownik

  Piter229 a gdzie się zgłosić po ten kredyt ? Tutaj pięknie wszyscy to opisują, a kto takich kredytów udziela i gdzie ? Ktoś może wie ?

  #3970

  piter229
  Użytkownik

  Tutaj macie informacje Linki widoczne dla zarejestrowanych. Ponadto najlepiej zapytać się w agencji zajmującej się przedsiębiorczością lub w urzędzie.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.