Kredyt dla osoby bez zobowiązań finansowych

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forum Kredytowe Kredyty gotówkowe Kredyt dla osoby bez zobowiązań finansowych

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2539

  patryk
  Użytkownik

  Czy jest szansa na dostanie kredytu dla osoby, która ma konkretnie umowę na pół etatu na okres jednego roku póki co?  #3474

  Jowa14
  Użytkownik

  Wszystko zależy od twojej zdolności kredytowej. Jakie masz dochody na te półetatu. Bank w tym wypadku będzie patrzał najpierw na twoją zdolność kredytową, a potem na długość umowy. Jeżeli zdolność kredytowa na twoją umowę będzie za niska, to nie dostaniesz kredytu.

  #3522

  piter229
  Użytkownik

  Pół etatu na rok to zamało, aby otrzymać kredyt. Podejrzewam, że dochody ujawnione w umowie też nie są za wysokie, aby twoje zdolność kredytowa była w miarę dobra. W tym wypadku musisz mieć jakieś zabezpieczenie lub żyranta.

  #3646

  mira05
  Użytkownik

  Na pól etatu nie dają kredytu. Musi być pełna umowa. A jeżeli jest na czas określony, to dobrze jak jest on długi, bo bank nie lubi ryzykować i rozłoży ci tak raty, abyś je spłacić do końca trwania umowy.

  #4246

  Jowa14
  Użytkownik

  Jeszcze zależy to od tego jak długo pracujesz na te pół etatu i czy masz szanse jej przedłużenia lub przejścia na pełną umowę. Banki zazwyczaj wymagają conajmniej 3 miesięczy pracy na umowę.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.