Kredyt dla firmy z krótkim stażem

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Kredyt dla firmy z krótkim stażem

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3095
  Klaudyna
  Member

  Który bank obecnie oferuje kredyt dla firmy z krótkim stażem? Orientuje się ktoś w tym temacie?

  #3492
  piter229
  Member

  A jak krótki jest ten staż ? Bo kredyt dla firm możesz wziąć już po roku działalności. Popatrz na kredyty na rozkręcenie firmy. Przeważanie to są kredyty unijne. Tam nie ma takich ograniczeń.

  #3649
  Jowa14
  Member

  Krótki staż to pojęcie względne. Wiele banków już po roku działalności daje firmą kredyt. Taki kredyt możesz dostać m.in. w raiffasenie, idea Banku czy Śląskim.

  #3775
  mucha124
  Member

  Fundusze pożyczkowe unijne dają dla firm z krótkim stażem. Tylko zależy jaki kredyt. Okresowo są nabory. Zainteresuję się w twojej najbliższej agencji zajmującej się pomocą przedsiębiorcom.

  #4269
  august144
  Member

  Okazuje się że firmy z krótkim stażem mogą wziąć również dotację na rozkręcenie i dofinansowanie firmy z Urzędu Pracy. Tutaj znalazłem ciekawy artykuł : http://www.niepoddawajsie.pl/dofinansowanie-dla-firm/

  #5382
  K23
  Member

  Banki wymagają przeważenie co najmniej 12 miesięcznej działalności, zaświadczenia z US i ZUS, ale jest szansa, aby znaleźć kilka propozycji kredytowych i pożyczkowych dla firm z małym stażem http://kredytyporownywarka.pl/kredyty-i-pozyczki-gotowkowe-dla-firm/

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.