Kredyt bez ZUS i US

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #2102
    formica89
    Member

    Gdzie mogę dostać kredyt firmowy bez potrzebnego zaświadczenia z US oraz z ZUS? Co możecie polecić?

    #2118
    siwielec23
    Member

    Hm nie wiem co mogę polecić, ale taką ofertę ma ING Bank Śląski. Nie potrzebują żadnych zaświadczeń.

    #2172
    ajta-1990
    Member

    Istnieje jeszcze coś takiego, jak Fundusz Euro – nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń. Sprawdź w internecie, znajdziesz co nie co na ten temat.

    #2218
    formica89
    Member

    A korzystałeś z tego Fudnusza Euro? Jakieś sprawdzone opinie? Bo nie chciałbym się pchać w coś w ciemno.

    #3927
    august144
    Member

    To jest jakieś centrum doradztwa dla firm, a nie kredyt. Być może mają kredyty dla firm na preferencyjnych zasadach. kumpel kiedyś sprzedawał takie pożyczki. Z tego co wiem to wymagali zaświadczeń o niezaleganiu w ZUS u US. Więc nie wiem skąd ta informacja, że udzielają kredytu bez zaświadczeń.

    #4233
    piter229
    Member

    Wszystkie firmy pożyczkowe wymagają zaświadczenie ZUS i US, no chyba że jest to jakaś pożyczka prywatna lub chwilówka, ale zazwyczaj one się nie opłacają, bo ci takie odsetki i prowizję naliczą, że ci się odechce. Te wszystkie firmy pomagające przedsiębiorcom w potrzebie widzą tylko to jak go jeszcze lepiej skroić z forsy.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.