Kredyt bez zdolności kredytowej

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3206

  Pajak
  Użytkownik

  Czy waszym zdaniem można dostać gdzieś kredyt nie posiadając zdolności kredytowej? Z góry dzięki za odpowiedź.  #3445

  august144
  Użytkownik

  Chyba tylko w chwilówce chłopie. Wszystkie banki cię lustrują i żądają zaświadczeń o zarobkach. Do tego musisz mieć stałą umowę o prace lub umowę na czas określony spłatą kredytu. Sprawdzają również jak długo pracujesz w firmie i jakie rokujesz nadzieje na zatrudnienie w dalszej przyszłości. Potrafia zadzwonić do twojego pracodawcy i nawet przeprowadzić z nim wywiad.

  #3888

  mira05
  Użytkownik

  Jak masz poręczycieli to mogą ci dać kredyt bez zdolności kredytowej. W ten sposób bank się zabezpiecza, że jak ty nie będziesz spłacać, to poręczyciele za ciebie spłacą.

  #3892

  mucha124
  Użytkownik

  Bez zdolności kredytowej się nie da. Bo jak nie masz zdolności kredytowej tzn., że nie masz wystarczających dochodów, aby spłacać kredyt. Żaden bank ci nie udzieli kredytu.

  #4062

  piter229
  Użytkownik

  To bardzo dziwne pytanie. Przecież zdolność kredytowa, na ile możesz uzyskać kredyt, określa twoją możliwość otrzymania kredytu. Jeżeli nie masz żadnej, to trudno żebyś otrzymał kredyt.

  #5597

  Sopot2014
  Użytkownik

  Oferuję kredyt konsolidacyjny dla osób z trudna historią kredytową oraz problemami w bazach. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu to 668 810 547

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.