Kredyt bez zdolności kredytowej

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty gotówkowe Kredyt bez zdolności kredytowej

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3206
  Pajak
  Member

  Czy waszym zdaniem można dostać gdzieś kredyt nie posiadając zdolności kredytowej? Z góry dzięki za odpowiedź.

  #3445
  august144
  Member

  Chyba tylko w chwilówce chłopie. Wszystkie banki cię lustrują i żądają zaświadczeń o zarobkach. Do tego musisz mieć stałą umowę o prace lub umowę na czas określony spłatą kredytu. Sprawdzają również jak długo pracujesz w firmie i jakie rokujesz nadzieje na zatrudnienie w dalszej przyszłości. Potrafia zadzwonić do twojego pracodawcy i nawet przeprowadzić z nim wywiad.

  #3888
  mira05
  Member

  Jak masz poręczycieli to mogą ci dać kredyt bez zdolności kredytowej. W ten sposób bank się zabezpiecza, że jak ty nie będziesz spłacać, to poręczyciele za ciebie spłacą.

  #3892
  mucha124
  Member

  Bez zdolności kredytowej się nie da. Bo jak nie masz zdolności kredytowej tzn., że nie masz wystarczających dochodów, aby spłacać kredyt. Żaden bank ci nie udzieli kredytu.

  #4062
  piter229
  Member

  To bardzo dziwne pytanie. Przecież zdolność kredytowa, na ile możesz uzyskać kredyt, określa twoją możliwość otrzymania kredytu. Jeżeli nie masz żadnej, to trudno żebyś otrzymał kredyt.

  #5597
  Sopot2014
  Member

  Oferuję kredyt konsolidacyjny dla osób z trudna historią kredytową oraz problemami w bazach. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu to 668 810 547

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.