Jak znaleźć najkorzystniejszy kredyt?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Jak znaleźć najkorzystniejszy kredyt?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3163
  Pajak
  Member

  Tak, jak w temacie. W jaki sposób szukać według was najkorzystniejszego kredytu? Jak się za to zabrać?

  #3170
  Paula
  Member

  A nie myślałeś przede wszystkim o tym, aby poradzić się jakiegoś doradcy kredytowego?

  #3879
  Jowa14
  Member

  Najlepiej zacząć od banku, w którym masz konto. Tam zawsze możesz dostać najkorzystniejszą ofertę i szybką decyzję kredytową. Jeżeli w danym banku masz konto osobiste lub lokatę to wtedy nie wymagają dowodów na dochody, bo widzą twoje przepływy finansowe.

  #4056
  daropast
  Member

  Ja uważam że trzeba ruszyć cztery litery i przejść sie fizycznie po bankach. Doradcy kredytowi na podstawie twojej indywidualnej sytuacji ocenią twoje możliwości i jaką ofertę mogą ci przedstawić w danym banku. Zanim złożysz wniosek o kredyt masz do wyboru kilka ofert.

  #4098
  wiesieks2
  Member

  Na stronie bankier.pl są rankingi najlepszych kredytów bankowych zebrane z rożnych banków. To jest pierwsza weryfikacja wyszukiwania. Wybierz trzy najlepsze i i udaj się tam do placówek. Banków jest tyle, że miesiąca ci nie starczy, aby przejść je wszystkie.

  #5311
  K23
  Member

  Różne są metody. Można samodzielnie szukać kredyt hipoteczny, jeżeli wiemy na co zwracać uwagę i mamy elementarną wiedzę na ten temat. Można skorzystać z Linki widoczne dla zarejestrowanych lub ostatecznie skontaktować się z pośrednikiem finansowym.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.