Jak wybrać kredyt? Wskazówki.

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Jak wybrać kredyt? Wskazówki.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #3203
    Pajak
    Member

    No właśnie. Jaki kredyt waszym zdaniem wybrać? Czym się kierować przy wyborze? Dajcie kilka wskazówek.

    #3495
    mira05
    Member

    Najlepiej o kredyt zapytać się w banku, w którym masz własne konto osobiste lub jakieś inne konto. Jako stały klient możesz wynegocjować lepsze warunki. Jeżeli masz jakieś oszczędności i lokaty w innym banku też tam się udaj. Dla tego banku też jesteś stałym klientem. Tutaj możesz najszybciej dostać kredyt, bo znają najlepiej twoją historie finansową.

    #3500
    kuj2
    Member

    A co myślicie o doradcy kredytowym? Czy warto się w ogóle to niego udać? Warto korzystać z jego usług?

    #3527
    august144
    Member

    Doradca kredytowy to większe raty kredytu. przećwiczyłem to na własnej skórze. Poszedłem do doradcy i niby wybrał mi najkorzystniejszy kredyt w PKO SA, zrobił mi prognozę rat itp. Poszedłem osobiście do PKO SA zapytać sie o ten kredyt i o dziwo w banku wyszły mi niższe raty i prowizja. Oni pomagają niby za darmo, ale jak złapią klienta to bank odpala im dole i to wlicza sobie w kredyt klienta. Tak czy siak za jego usługi płacisz.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.