Gdzie szukać sprawdzonej pożyczki prywatnej?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki prywatne Gdzie szukać sprawdzonej pożyczki prywatnej?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #3560
  gregorj3
  Member

  Powiedzcie mi proszę, gdzie można znaleźć oferty pożyczki prywatnej? Ale takie sprawdzone, nie żadne oszustwa.

  #3668
  piter229
  Member

  Najlepiej brać w firmach oferujących pożyczki prywatne. A nie od postronnych osób. Nie daj się wrobić w coś takiego, ze płacisz prowizję jednorazową, zanim otrzymasz pożyczkę. Bo tak działają oszuści. Oferują pożyczkę na lepszych warunkach niż w banku tylko wpłać 10 % wartości pożyczki, a potem oni znikają.

  #3784
  Jowa14
  Member

  Najlepsze i sprawdzone są portale takie jak Kokos. Masz pewność, że oni weryfikują osoby, które udzielają takich pożyczek i że nie padniesz ofiarą wyłudzenia. No ale nie wiem jak z opłatami wstępnymi, nie powinno takich być, ale to też zależy od inwestora.

  #3993
  mira05
  Member

  Ja uważam, że poczta pantoflowa jest najlepsza. Najlepiej przeszukać fora pożyczkowe i opinie co ludzie radzą. Po drugie przejrzeć się we własnym środowisku. Może ktoś ze znajomych lub sąsiadów brał już u kogoś pożyczkę prywatną i ma rzetelną osobę.

  #4081
  marktwain
  Member

  Tak, tylko czasem te wpisy na forum są sponsorowane lub moderowane przez te firmy. Jeżeli ktoś wyraża się w samych superlatywach o firmie to jest to już bardzo podejrzane. Trudno znaleźć prawdziwe i rzetelne opinie, napisane przez prywatnych niezależnych użytkowników.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.