Gdzie szukać sprawdzonej pożyczki prywatnej?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki prywatne Gdzie szukać sprawdzonej pożyczki prywatnej?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3560
    gregorj3
    Member

    Powiedzcie mi proszę, gdzie można znaleźć oferty pożyczki prywatnej? Ale takie sprawdzone, nie żadne oszustwa.

    #3668
    piter229
    Member

    Najlepiej brać w firmach oferujących pożyczki prywatne. A nie od postronnych osób. Nie daj się wrobić w coś takiego, ze płacisz prowizję jednorazową, zanim otrzymasz pożyczkę. Bo tak działają oszuści. Oferują pożyczkę na lepszych warunkach niż w banku tylko wpłać 10 % wartości pożyczki, a potem oni znikają.

    #3784
    Jowa14
    Member

    Najlepsze i sprawdzone są portale takie jak Kokos. Masz pewność, że oni weryfikują osoby, które udzielają takich pożyczek i że nie padniesz ofiarą wyłudzenia. No ale nie wiem jak z opłatami wstępnymi, nie powinno takich być, ale to też zależy od inwestora.

    #3993
    mira05
    Member

    Ja uważam, że poczta pantoflowa jest najlepsza. Najlepiej przeszukać fora pożyczkowe i opinie co ludzie radzą. Po drugie przejrzeć się we własnym środowisku. Może ktoś ze znajomych lub sąsiadów brał już u kogoś pożyczkę prywatną i ma rzetelną osobę.

    #4081
    marktwain
    Member

    Tak, tylko czasem te wpisy na forum są sponsorowane lub moderowane przez te firmy. Jeżeli ktoś wyraża się w samych superlatywach o firmie to jest to już bardzo podejrzane. Trudno znaleźć prawdziwe i rzetelne opinie, napisane przez prywatnych niezależnych użytkowników.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.