Dofinansowanie z UE

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2059

  siwielec23
  Użytkownik

  Mam otwartą już jedną działalność gospodarczą i chciałbym otworzyć drugą pod swoim imieniem i nazwiskiem, ale firma prowadzona byłaby przez moją żonę. Czy mam szansę na jakieś dofinansowanie ze strony UE?  #2133

  attractive
  Użytkownik

  Szansę na pewno są, ale teraz przepisy się pozmieniały. Dofinansowanie chyba musisz zwrócić w ciągu roku, ale nie jestem pewna.

  #2174

  ajta-1990
  Użytkownik

  I zmieniła się kwota. Niedostępna jest już opcja, gdzie mogłeś skorzystać z dofinansowania 40 tysięcy złotych.

  #2194

  kop-mon
  Użytkownik

  No to widzę, że nasz UE nie za ciekawie traktuje nowych przedsiębiorców. A jaką najwyższą kwotę można uzyskać?

  #2694

  edigo
  Użytkownik

  a czy pod dofinansowania podchodzą wszelkiego rodzaju ulotki czy banery i wizytówki? Bo chcieliśmy do swojej firmy pozamawiać właśnie takie różne Linki widoczne dla zarejestrowanych , tylko nie zapytaliśmy w urzędzie czy w ogóle to biorą pod uwagę czy nawet nie opłaca się tego dopisywać do wniosków?

  #3698

  piter229
  Użytkownik

  Czy chcesz produkować te ulotki, banery i wizytówki, czy po prostu chcesz potraktować jako koszt kwalifikowany ? Bo generalnie takie rzeczy też mogą znaleźć sie we wniosku o dofinansowanie, ale to musi być odpowiednio uzasadniony koszt.

  #3825

  august144
  Użytkownik

  Może niech żona zarejestruje się w UP i weźmie dotację na otworzenie firmy. Oczywiście że możesz na nią otworzyć nową firmę.

  #3852

  Jowa14
  Użytkownik

  Można to dopisać do wniosku. Takie rzeczy są kosztem kwalifikowanym. Można to nazwać jako koszty promocyjne firmy czy reprezentacji. Albo po prostu określić koszt ulotek i banerów reklamowych.

  #4270

  august144
  Użytkownik

  Ale jakbyś zrobił jeszcze inaczej. Nową firmę rozszerzył jakby o tą działalność co prowadzisz i zatrudnił nowego pracownika np. żonę, albo miał zamiar ją zatrudnić, to masz szansę na dotację na doinwestowanie firmy z UP. Linki widoczne dla zarejestrowanych

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.