Dofinansowanie małej firmy

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty dla firm Dofinansowanie małej firmy

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #3155
  Paula
  Member

  Ponoć od 1 sierpnia br. mają być jakieś dofinansowania dla małych, rozpoczynających dopiero swoją przygodę przedsiębiorstw. Ktoś coś wie?

  #3158
  Agata
  Member

  A to nie miało czasem wejść 1 września?

  #3454
  piter229
  Member

  Ja słyszałem o kredytach niskooprcentowanych dla startupów. Generalnie osób, które zamierzają otworzyć swoja pierwszą firmę. Głównie myślą o absolwentach, którzy kończą uczelnię czy szkołę, maja pomysł na biznes, a nie mają kasy. Można wziąć pozyczkę od 20 tyś- 75tyś zł na założenie działalności.

  #3650
  Jowa14
  Member

  To tak najlepiej zapytać się w tak zwanych inkubatorach przedsiębiorczości. Czyli firmach zajmujących się pomaganiem biznesowi. Na pewno będą wiedzieć coś więcej.

  #3654
  august144
  Member

  EEE tam te tzw. inkubatory nic nie dają. Powstały se takie jakieś dziwne fundacje, które udają że pomagają przedsiębiorcom. Biorą na działalność kasę z unii i nic nie robią i nic nie wiedza. Dzwoniłem tam wczoraj, to mi powiedzieli, że nie ma dla mnie żadnych takich tanich kredytów i żebym szukał w banku. I to się nazywa pomoc i porada ?

  #3697
  piter229
  Member

  Są jeszcze tzw kredyty unijne i dofinansowania dla starupów. Najlepiej jakby się dowiedział w urządzenie lub agencji rozwoju jakiegoś regionu.

  #3826
  august144
  Member

  W temacie coś tutaj znalazłem https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-8-sposobow-na-dofinansowanie-dla-firm. Dla tych co jeszcze szukają i interesuje ich ten temat.

  #3864
  mucha124
  Member

  Z tej strony wynika, że są środki dla małych przedsiębiorstw tylko co rozumieć pod pojęciem innowacyjności. Możesz dostać fundusze na inwestycje i prace badawczo- rozwojowe tylko o innowacyjnym charakterze. Trudno, aby mała firma mogła być innowacyjna, no chyba że w branży it.

  #3977
  august144
  Member

  Dla małej firmy to jedynie inwestycja z zakupem badań nad nową technologią. kwestia jak kto to sprytnie obmyśli. Małe firmy tez z tego programu dostają dotacje.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.