Dochody z zza granicy

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #2090

  compelling
  Użytkownik

  Czy jeśli mam dochody w kraju i zza zagranicy, to czy te zagraniczne dochody będą wliczać się do mojej zdolności kredytowej?  #2146

  milenkas22
  Użytkownik

  A czy dochody zza granicy są opodatkowane? Chodzi mi o to, czy pracujesz tam na umowę o prace, czy na czarno?

  #2263

  ambitny
  Użytkownik

  są firmy pozyczkowe które tego nie sprawdzają, ja korzystam z pozyczkolandia i tam nie ma wplywu czy za granicą czy w Polsce, ważne że dostajesz pieniądze.

  #2509

  marcin1
  Użytkownik

  Oczywiście, że będą. Musisz tylko przetłumaczyć dokumenty na polski u tłumacza przysięgłego.

  #3376

  Bolek
  Użytkownik

  Znajomy bral kredyt pracujac w zagranicznej firmie, w banku chcieli umowe przetlumaczona na polski i wyciag z konta z wplywami od pracodawcy. Dostal bez problemu 15 000 zl, w euro zarabial cos kolo 2000 miesiecznie z tego co pamietam, proponowali mu nawet wiecej bo mial zdolnosc na wieksze kwoty tez.

  #3469

  Jowa14
  Użytkownik

  Większość banków uznaje już dochody z pracy z zagranicą, i udziela kredytu takim osobom. Ważne żeby te dochody były udokumentowane. Musisz mieć umowę z pracodawcą zagranicznym. Podobnie jak w kraju, gdy tam pracujesz na czarno, to dla banku liczy sie tak jakbyś wogóle tam nie pracował.

  #3951

  piter229
  Użytkownik

  Ci co pracują za granicą mają łatwiej, ze względu na wyższe dochody niż w kraju i przez to większą zdolność kredytową. Banki takie osoby lubią i chętniej udzielają kredytów. Mój znajomy, który na stałe pracuje w Holandii, chciał wziąć kredyt na samochód. W BZWBK złożył wniosek i ledwo wyszedł z banku, już do niego dzwonią, ze otrzymał kredyt.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.