Czy opłaca sie zakładac chwilówki

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Czy opłaca sie zakładac chwilówki

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #3552
    piter229
    Member

    Chwilówki powstają jak grzyby po deszczu. Teraz to jest najlepszy biznes. Czy opłaca się zakładać firmę typu chwilówka ?

    #3561
    gregorj3
    Member

    Ostatnio sam o tym myślałem. Powiedz mi, jakie formalności w ogóle trzeba załatwić pod takie firmy? Od czego zacząć?

    #3666
    piter229
    Member

    Teraz jest nieco ciężej bo KNF to zaczął kontrolować i trzeba złożyć papiery do ministerstwa i stamtąd otrzymujesz zgodę na taką działalność. Wiem że wkład własny jaki trzeba mieć minimum to 200 tyś zł. No ale wszystko da się obejść.

    #3679
    Jowa14
    Member

    To dobry sposób na prosperitę. Dużo ludzi chce pozyczyć i zapotrzebowanie jest ogromne. Tylko taka firma może przynieść duże zyski albo duże straty. Zależy od działania właścicieli. Swego czasu słyszałam że Provident nasyłał gości z pałami na osoby, które nie spłacały pożyczki.

    #3734
    mira05
    Member

    Pały to dość destrukcyjny sposób. Tym bardziej że za przemoc fizyczną lub jej groźba są karalne. Wielu klientów Providenta założyłoby mu sprawę w sądzie za naruszenie strefy fizyczności czy coś takiego. Ale za nagabywanie telefonami i wysyłanie komorników jeszcze nikt nikogo nie skazał. Myślę że ci łysole z pałami to wymysł.

    #3858
    gizmo1234
    Member

    Też mi się tak wydaje, że łysole to już przegięcie. Myślę, że Provident nie ryzykowałby aż tak bardzo.

    #3900
    august144
    Member

    Teraz jest wiele innych rozwiązań. Na przykład kruk odkupuje długi i negocjuje z dłużnikiem najlepsze warunki dla niego spłaty. Czy ktoś miał do czynienia z krukiem ?

    #3933
    Jowa14
    Member

    Słyszałam, że stosują humanitarne środki na rozwiązanie problemu spłaty zadłużenia. Znajoma dostała pismo od kruka, że ma sie stawić w siedzibie tego i tego dnia, wyszło że właściwie na drugi dzień, a jak się nie stawi to sprawa idzie do komornika. Nie widzę różnicy, a wy ?

    #4143
    marcysiak1
    Member

    Jeżeli do humanitarnych środków można zaliczyć straszeniem telefonami kilka razy dziennie, e-mailami z po gruszkami no to nie wiem. Dla mnie to jest jawne znęcanie się psychologiczne.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.