Czy można prolongować spłatę

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Szybkie pożyczki Czy można prolongować spłatę

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #3571
    august144
    Member

    Kiedyś byłem w Holandii. Tam też tych firm pożyczkowych jest od groma. Mój kumpel był na zasiłku i wziął chwilówkę tam. I byłem bardzo zaskoczony. Po pierwsze tym, że bezrobotnym dają te firmy kasę, a po drugie tym, że on miała odroczoną spłatę pożyczki ( bez procentów i odsetek) do momentu aż dostanie stałą pracę. Czy w naszym kraju to jest możliwe ?

    #3750
    Jowa14
    Member

    Raczej nie w tym kraju. Nawet bank nie prolonguje ci kredytu, bo straciłeś pracę. Jeszcze może wysłać do ciebie wezwanie do natychmiastowej spłaty całek pożyczki, bo nie masz pracy. A już nie mówię o chwilówkach, które ci nalicza odsetki od odsetek. I masz bracie nóż na gardle.

    #3755
    gregorj3
    Member

    Widać, że to nie Polska. Jeżeli byłaby to Polska to niestety nie ma mowy o tym, by w ten sposób spłacać pożyczkę.

    #3760
    piter229
    Member

    Tak na zachodzie są takie reguły gry. Podobnie miał kumpel w Anglii. Sądownie udowodnił, że teraz nie ma takich dochodów jak miał w momencie brania pożyczki. I są uchylił się do jego prośby prolongaty długu. Dostał sądownie zatwierdzone spłatę długu po 1 funcie miesięcznie. Wyobrażacie sobie ?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.