Chwilówka bez dochodów – czy to możliwe?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Chwilówki Chwilówka bez dochodów – czy to możliwe?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #3215
    Adsa
    Member

    Tak, jak w temacie. Czy waszym zdaniem chwilówka bez dochodów jest w ogóle możliwa?

    #3354
    AdamB
    Member

    Nie jest mi znany jakikolwiek pożyczkodawca, który udzielałby pożyczek osobom bez żadnych dochodów. Inna sprawa to rodzaj źródła dochodów – jeszcze jakiś czas temu funkcjonowały (nie wiem jak jest obecnie) na rynku firmy gdzie wystarczyło podać wysokość osiąganych dochodów i mogła to być nawet „praca dorywcza” by wniosek został zaakceptowany. Najważniejsze były czyste bazy (KRD, Infomonitor)

    #3482
    august144
    Member

    Chwilówki zazwyczaj pożyczają ludziom bez dochodów. Jak kiedyś składałem wniosek o pozyczkę do vivusa to nawet nie chcieli zaświadczenia o dochodach, ani umowy. Zdesperowani tylko tam mogą szukać pożyczki.

    #3483
    mucha124
    Member

    Wydaje mi się że raczej wymagają jakiś dochodów. Może nie są tak restrykcyjne jak banki, ale musisz mieć dochód. Nie musi on być duży i nie musisz mieć umowy o pracę na stałe. Każdy jeżeli pożycza to z myslą że te pieniądze zostaną zwrócone. Więc bez dochodów chyba nigdzie się nie uda pożyczyć pieniędzy.

    #3777
    august144
    Member

    No taki bym pewny nie był mucha 124. Raczej żerują właśnie na takich co nie mogą spłacić. Odsetki windują mocno do góry, aby delikwent nie wykaraskał się z ich szpon nigdy.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.