BGZ Paribas a kredyt gotówkowy

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3595

  mira05
  Użytkownik

  Mają super ofertę z kredytem gotówkowym i kontem za zero złotych z całą gamą benefitów do konta. Czy ktoś coś wie lub skorzystał z tego ?  #3596

  mucha124
  Użytkownik

  Kredyt gotówkowy na telefon. kwita do 200 tyś zł, RRSO 9,7 % i możliwość konsolidacji kredytów. Brzmi całkiem nieźle. inne banki dają około 11 %. Tylko nie wiem jakie dokumenty wymagają. Ktoś wie ?

  #3632

  august144
  Użytkownik

  BGZ to dość dobry bank. Znajomy ma tam kredyt gotówkowy. Założył konto i dostaje zwrot kasy z zakupów tzw. cashback. Jeszcze zachęcili go do korzystania z karty kredytowej, ma jakieś zniżki w sklepach.

  #3637

  piter229
  Użytkownik

  Dawny BGZ miał dobre oprocentowanie lokat, a pomimo to był mało znany. Teraz bardziej się kojarzy z nazwą Paribas. Ciekawe czy ktoś wie jak sa lokaty oprocentowane w BGZ Pribas obecnie ? Czy opłaca tam się zakładać lokaty długoterminowe ?

  #3878

  august144
  Użytkownik

  Tutaj znalazłem ofertę BGZ optima lokata oprocentowana 3,5% Linki widoczne dla zarejestrowanych. Gwarantuje stałe oprocentowanie w skali roku 3,5%. Czy to jest dużo ?

  #3887

  mira05
  Użytkownik

  Teraz banki oferują oprocentowanie lokat na okres trwania lokaty, albo na 3 miesiące np. 2,5%, a potem co ? W ogóle nie są oprocentowane ?

  #4136

  Jowa14
  Użytkownik

  W te oprocentowania trzeba sie dobrze wczytywać i analizować. Bo jak piszą lokata 3 % na 3 miesiące. To każdy w pierwszej chwili myśli że dostanie 3 % po trzech miesiącach. A to jest 3% w skali roku i naliczany przez pierwsze 3 miesiące, a potem oprocentowanie może się znacznie zmniejszyć.

  #4179

  anetka14
  Użytkownik

  Bardzo miła obsługa. Ponadto dają kredyt gotówkowy na dowód i nie trzeba być ich klientem, aby go dostać. Dodatkowo karta kredytowa i zestaw benefitów dla nowych klientów. Widać że bankowi zależy, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Ale jak jest ze stałymi klientami ?

Przeglądają 8 wpisy - 1 przez 8 (z 8 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.