BGZ Paribas a kredyt gotówkowy

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty gotówkowe BGZ Paribas a kredyt gotówkowy

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #3595
  mira05
  Member

  Mają super ofertę z kredytem gotówkowym i kontem za zero złotych z całą gamą benefitów do konta. Czy ktoś coś wie lub skorzystał z tego ?

  #3596
  mucha124
  Member

  Kredyt gotówkowy na telefon. kwita do 200 tyś zł, RRSO 9,7 % i możliwość konsolidacji kredytów. Brzmi całkiem nieźle. inne banki dają około 11 %. Tylko nie wiem jakie dokumenty wymagają. Ktoś wie ?

  #3632
  august144
  Member

  BGZ to dość dobry bank. Znajomy ma tam kredyt gotówkowy. Założył konto i dostaje zwrot kasy z zakupów tzw. cashback. Jeszcze zachęcili go do korzystania z karty kredytowej, ma jakieś zniżki w sklepach.

  #3637
  piter229
  Member

  Dawny BGZ miał dobre oprocentowanie lokat, a pomimo to był mało znany. Teraz bardziej się kojarzy z nazwą Paribas. Ciekawe czy ktoś wie jak sa lokaty oprocentowane w BGZ Pribas obecnie ? Czy opłaca tam się zakładać lokaty długoterminowe ?

  #3878
  august144
  Member

  Tutaj znalazłem ofertę BGZ optima lokata oprocentowana 3,5% https://www.bgzoptima.pl/landing/lokata-bezkarna-long-0082?&userId=0&affId=Google&gclid=EAIaIQobChMI5bLmrL_X2wIVER4bCh3eIgYVEAAYAiAAEgIcHfD_BwE. Gwarantuje stałe oprocentowanie w skali roku 3,5%. Czy to jest dużo ?

  #3887
  mira05
  Member

  Teraz banki oferują oprocentowanie lokat na okres trwania lokaty, albo na 3 miesiące np. 2,5%, a potem co ? W ogóle nie są oprocentowane ?

  #4136
  Jowa14
  Member

  W te oprocentowania trzeba sie dobrze wczytywać i analizować. Bo jak piszą lokata 3 % na 3 miesiące. To każdy w pierwszej chwili myśli że dostanie 3 % po trzech miesiącach. A to jest 3% w skali roku i naliczany przez pierwsze 3 miesiące, a potem oprocentowanie może się znacznie zmniejszyć.

  #4179
  anetka14
  Member

  Bardzo miła obsługa. Ponadto dają kredyt gotówkowy na dowód i nie trzeba być ich klientem, aby go dostać. Dodatkowo karta kredytowa i zestaw benefitów dla nowych klientów. Widać że bankowi zależy, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Ale jak jest ze stałymi klientami ?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.