Bank Pocztowy, a kredyt hipoteczny

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3768

  gizmo1234
  Użytkownik

  Powiedzcie mi proszę, czy ktoś z was słyszał coś na temat kredytu hipotecznego w Banku Pocztowym? Jakie są ich warunki?  #3780

  august144
  Użytkownik

  Wydaje sie dość atrakcyjny. Marża 1,49 % i prowizja za udzielenie 2 %. 30 % kredytu można przeznaczyć na dowolny cel. Czyli nie są tak restrykcyjni, że dokładnie sprawdzają na co idą pieniądze.

  #3781

  adamns1
  Użytkownik

  A ktoś może brał tam kredyt i powie rzeczywiście, jak to wygląda? Bo na papierze wszystko pięknie, ładnie 😉

  #3791

  mira05
  Użytkownik

  Znajomy tam złożył wniosek na kredyt hipoteczny. I czeka już ponad 6 tygodni na decyzję. I nie wie na czym stoi. Czy ktoś wie jak długo czeka sie na decyzję kredytową w tym banku ?

  #3840

  mucha124
  Użytkownik

  Ja nie mam zaufania do tego banku. To taki bank dla emerytów. Wiem że wpłaty na poczcie sa darmowe, a za przelewy internetowe trzeba słono płacić. Karta jest płatna. A dogodną funkcją jest wypłata renty na poczcie też za darmo.

  #3845

  adamns1
  Użytkownik

  Dla mnie poczta, bank i ubezpieczenia wzajemnie się wykluczają. Niestety chyba nigdy się do nich nie przekonam <3

  #3859

  mira05
  Użytkownik

  Ja słyszałam że w tym Banku pocztowym można też ubezpieczyć dom i samochód. Oni też świadczą usługi ubezpieczeniowe. Może ktoś coś wie na ten temat ?

  #4149

  august144
  Użytkownik

  Świadczą usługi ubezpieczeniowe i to na dość preferencyjnych zasadach. Tylko Ja nie wiem jak to wygląda w realu. Bo zazwyczaj ludzie wybierają najtańsze oferty, a potem jak coś sie stanie to się dziwią że nie otrzymali zwrotu kosztów za szkodę, albo firma potraktowała jako nieuzasadnione rozszczenie. Najlepiej ubezpieczać się w firmach ubezpieczeniowych, a nie w banku.

  #4266

  wiesieks2
  Użytkownik

  W pocztowym możesz nawet ubezpieczyć się na życie i wpłacać na OFE. Ale nie wiem czy bym się tam zdecydował. Co do samego banku mam mieszane uczucia.

Przeglądają 9 wpisy - 1 przez 9 (z 9 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.