Agro fundusz – opinie

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3763

  mira05
  Użytkownik

  Czy ktoś słyszał o Agrofunduszu ? Udziela kredytów i leasingu dla rolników.  #3774

  mucha124
  Użytkownik

  Agrofundusz udziela kredytów i leasingu dla rolników na preferencyjnych zasadach. Nie musisz tutaj wykazywać się zaświadczeniem o zarobkach. No bo wiadomo, że rolnik nie ma stałych dochodów i trudno mu to udokumentować. Biorą pod uwagę różne źródła dochodów z pracy rolniczej. I tutaj mamy różne kredyty od gotówkowego typowego, konsolidacyjny, inwestycyjny, na zakup sprzętu i maszyn i zakup ziemi. Wchodzi a to też leasing rolniczy.

  #3782

  adamns1
  Użytkownik

  Czyli jednym słowem nic tylko brać? 🙂

  #3795

  piter229
  Użytkownik

  Te kredyty mogą być niżej oprocentowane niż zwykłe bankowe. Na pewno są na preferencyjnych zasadach. Tylko trzeba być rolnikiem. Nie wiem jakie wymagania trzeba spełnić, aby mieć status rolnika ? Może ktoś wie ?

  #3824

  august144
  Użytkownik

  To się robi zawód prestiżowy jak prawnik. Nie wystarczy mieć parę hektarów ziemi i gospodarstwo. Znalazłem na ten temat fajny artykuł w necie Linki widoczne dla zarejestrowanych

  #4711

  BasiaM
  Użytkownik

  Korzystałam z Agrogunduszu gdy bank odówił nam kredytownaia na ciągnik. Pomimo spłaconych kredytów okazało się, że mieliśmy z meżem problemy z BIK i banki nie chciały nam udzielić kredytu. Okazało się, że w wyniku jakiegoś niedopatrzenia ze strony banku coś kolodowało w biku. Trochę to trwało ale pracownik agrofunduszu pomógł nam rozwiązać ten problem i dostaliśmy pożyczkę. Mogę z czystym sumieniem ich polecić.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.