Agro fundusz – opinie

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #3763
    mira05
    Member

    Czy ktoś słyszał o Agrofunduszu ? Udziela kredytów i leasingu dla rolników.

    #3774
    mucha124
    Member

    Agrofundusz udziela kredytów i leasingu dla rolników na preferencyjnych zasadach. Nie musisz tutaj wykazywać się zaświadczeniem o zarobkach. No bo wiadomo, że rolnik nie ma stałych dochodów i trudno mu to udokumentować. Biorą pod uwagę różne źródła dochodów z pracy rolniczej. I tutaj mamy różne kredyty od gotówkowego typowego, konsolidacyjny, inwestycyjny, na zakup sprzętu i maszyn i zakup ziemi. Wchodzi a to też leasing rolniczy.

    #3782
    adamns1
    Member

    Czyli jednym słowem nic tylko brać? 🙂

    #3795
    piter229
    Member

    Te kredyty mogą być niżej oprocentowane niż zwykłe bankowe. Na pewno są na preferencyjnych zasadach. Tylko trzeba być rolnikiem. Nie wiem jakie wymagania trzeba spełnić, aby mieć status rolnika ? Może ktoś wie ?

    #3824
    august144
    Member

    To się robi zawód prestiżowy jak prawnik. Nie wystarczy mieć parę hektarów ziemi i gospodarstwo. Znalazłem na ten temat fajny artykuł w necie https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-zostac-rolnikiem-Wkrotce-zmiany-w-prawie-7324064.html

    #4711
    BasiaM
    Member

    Korzystałam z Agrogunduszu gdy bank odówił nam kredytownaia na ciągnik. Pomimo spłaconych kredytów okazało się, że mieliśmy z meżem problemy z BIK i banki nie chciały nam udzielić kredytu. Okazało się, że w wyniku jakiegoś niedopatrzenia ze strony banku coś kolodowało w biku. Trochę to trwało ale pracownik agrofunduszu pomógł nam rozwiązać ten problem i dostaliśmy pożyczkę. Mogę z czystym sumieniem ich polecić.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.