Bank odmówił kredytu co w takiej sytuacji zrobić?

0
2169

Jesteś konsumentem i potrzebujesz pożyczki?

Bank jednak, nie podając powodów, odmówił. Co robić? Zastanowić się nad kilkoma możliwościami: pożyczką od rodziny lub przyjaciół czy znajomych, odłożeniem wydatku na później albo skorzystaniem z oferty parabanku.

To ostatnie rozwiązanie obecnie jest całkiem popularne. Pożyczki rzędu 500-7000 złotych można otrzymać w takiej instytucji. Minusem jest wysokie oprocentowanie, sięgające nawet 70 procent pożyczonej kwoty, oraz konieczność spłat co tydzień.

 

Raty tygodniowe są za wysokie?

Zatem trzeba rozważyć inne rozwiązanie – zaciągnięcie pożyczki mniejszej i w innej instytucji – taką pożyczkę można oddać po miesiącu, oprocentowanie jest wysokie, ale niższe niż w pierwszym przypadku.

Szybka pożyczka kilkuset złotych może rozwiązać niewielkie problemy finansowe i zaspokoić potrzeby takie, jak zakup telewizora, pralki z przeceny, lodówki w promocji czy podręczników dla dziecka.

Większych potrzeb na pewno nie zaspokoi Dużych pieniędzy, czyli
10-50 tysięcy złotych takie instytucje nie pożyczają, zatem w razie dużych potrzeb trzeba pożyczyć od rodziny lub przyjaciół.

 

Podsumowując to wszystko:

bank odmawia kredytu w sytuacji, gdy klient jest mocno zadłużony,
albo gdy nie spłacał rat w terminie. To są najczęstsze dwa powody odmowy. Warto zadbać o własną historię kredytową i pożyczać pieniądze umiarkowanie, nie w dużych ilościach.

Wiele pożyczek prowadzi do kłopotów w postaci pętli kredytowej, a to nie
jest potrzebne nikomu. Umiar, umiar i jeszcze raz umiar – on pomoże nie popaść
w problemy. Nadmierny konsumpcjonizm jest bardzo szkodliwy i nie warto postępować
w taki sposób. Lepiej spokojnie dorabiać się sprzętów niż kupować wszystko naraz.

 

Dowiedz się na naszym forum czy posiadasz Zdolność Kredytową .

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/virusek89/minipozyczka.com.pl/web/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

ZOSTAW ODPOWIEDŹ