Kredyt studencki, a zdolność kredytowa

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Zdolność kredytowa Kredyt studencki, a zdolność kredytowa

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 10 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

milenkas22
    Uzytkownik

Mój syn chce zaciągnąć kredyt studencki w wysokości 6000 zł. Jaka musi być jego zdolność kredytowa aby go uzyskać?

ajta-1990
    Uzytkownik

W tym przypadku poradziłabym skorzystać z kalkulatora, który wyliczy zdolność kredytową. Przynajmniej taką przybliżoną wartość.

compelling
    Uzytkownik

Najprościej będzie iść jednak do banku, którego ofertą jesteście zainteresowani i tam sprawdzić dokładną zdolność kredytową.

Kuba hugo
    Uzytkownik

zdolność kredytową liczy się indywidualnie w oddziale banku, jednak do kredytu studenckie potrzeba kilku żyrantów, z tego co wiem całe gospodarstwo musi się zaangażować.

marcin1
    Uzytkownik

Nie musi mieć zdolności kredytowej, bo to kredyt studencki. Inna sprawa, że ktoś będzie mu musiał ten kredyt poręczyć.

Poza tym nie wiem, o jakim kredycie studenckim mówisz, bo 6000 zł to w zasadzie 10×600 zł – czyli to nie są dwa semestry studiowania.

ano
    Uzytkownik

Kalkulator niestety nie wyliczy wszystkiego tak, jak byśmy chcieli. Lepiej udać się bezpośrednio do banku i tam zapytać.

mamross
    Uzytkownik

Wydaje mi się że kredyt studencki nie jest trudno zdobyć. Czasami same uczelnie oferują takie kredyty warto popytać na uczelni.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 10 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title