Kredyt studencki, a zdolność kredytowa

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Kredyt studencki, a zdolność kredytowa

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #2094
    milenkas22
    Member

    Mój syn chce zaciągnąć kredyt studencki w wysokości 6000 zł. Jaka musi być jego zdolność kredytowa aby go uzyskać?

    #2169
    ajta-1990
    Member

    W tym przypadku poradziłabym skorzystać z kalkulatora, który wyliczy zdolność kredytową. Przynajmniej taką przybliżoną wartość.

    #2214
    compelling
    Member

    Najprościej będzie iść jednak do banku, którego ofertą jesteście zainteresowani i tam sprawdzić dokładną zdolność kredytową.

    #2356
    Kuba hugo
    Member

    zdolność kredytową liczy się indywidualnie w oddziale banku, jednak do kredytu studenckie potrzeba kilku żyrantów, z tego co wiem całe gospodarstwo musi się zaangażować.

    #2508
    marcin1
    Member

    Nie musi mieć zdolności kredytowej, bo to kredyt studencki. Inna sprawa, że ktoś będzie mu musiał ten kredyt poręczyć.

    Poza tym nie wiem, o jakim kredycie studenckim mówisz, bo 6000 zł to w zasadzie 10×600 zł – czyli to nie są dwa semestry studiowania.

    #2566
    ano
    Member

    Kalkulator niestety nie wyliczy wszystkiego tak, jak byśmy chcieli. Lepiej udać się bezpośrednio do banku i tam zapytać.

    #2805
    mamross
    Member

    Wydaje mi się że kredyt studencki nie jest trudno zdobyć. Czasami same uczelnie oferują takie kredyty warto popytać na uczelni.

    #3056
    klapik
    Member

    Oczywiscie mozna zdobyc tego typu kredyt czy tez pozyczke. Ja osobiscie od bardzo dawna nie bralem zadnego, ale wystarczy troche poczytac na stronach wiekszych firm aby dowiedziec sie potrzebnych szczegolow. Bardzo przydatny moze byc w tym celu slownik pojec zwiazanych z finansami np. Linki widoczne dla zarejestrowanych Warto rowniez czytam wszystkie punkty podczas podpisywania umowy i co najwazniejsze je w pelni zrozumiec. Najlepiej bedzie skorzystac z oferty firmy dzialajacej od rynku na lat, uwazal bym na jakies nowo powstale.

    #3059
    bambo
    Member

    Czy wonga w dalszym ciągu ma pierwszą pożyczkę za darmo?

    #3063
    john-deer
    Member

    Tak w wonga w dalszym ciągu pierwszą pożyczkę można wziąć za darmo tylko w tym przypadku będzie pobrana prowizja 10 zł przypuśćmy że wziąłeś pożyczkę w wysokości 1500 zł to wtedy będziesz musiał oddać 1510 zł więc moim zdaniem zdecydowanie się opłaca.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.