Kredyt na otwarcie baru

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty dla firm Kredyt na otwarcie baru

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

gizmo1234
    Użytkownik

Szukam banku, który udzieli młodemu przedsiębiorcy kredytu na otworzenie nowej firmy. A mianowicie baru?

bambo
    Użytkownik

A po co tak od razu pakować się w kredyty? Jak możesz postarać się o dotację z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Tylko jest to opcja dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy.

piter229
    Użytkownik

Ale w tym wypadku nie może mieć juz założonej firmy. Musi byc na statusie bezrobotnego w UP. Bo inaczej nie dostanie pieniędzy na rozpoczęcie działalności z UP. Jak już masz firmę to pomyśl o kredytach unijnych. Niskie oprocentowanie i mają fajne oferty dla startupów.

gregorj3
    Użytkownik

A czy przypadkiem nie trzeba być zarejestrowanym w UP jakiś dłuższy okres czasu, aby móc w ogóle wziąć dotację?

Jowa14
    Użytkownik

Moja znajoma była na macierzyńskim. Potem macierzyński się skończył jej w czerwcu. Od lipca zarejestrowała się w UP. A w sierpniu dostała kase na własną działalność. Z tego co wiem wystarczy miesiąc, maks 3 miesiące. Nie patrzą na długość, tylko cczy jesteś zarejestrowany. Jak masz status zarejestrowanego możesz sie zgłosić do programu.

piter229
    Użytkownik

Z tego co mi wiadomo to oficjalnie trzeba być 3 miesiące zarejestrowanym. Ale ludzie jakoś to załatwiają, że po miesiącu dotację dostają.

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.