Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Zdolność kredytowa Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

nataliek
    Uzytkownik

Czy macie jakiś sprawdzony sposób na to, żeby psychicznie poradzić sobie z długami? Jak sobie z tym radzicie?

ano
    Uzytkownik

Nie chcę nic mówić, ale nie wydaje mi się, żeby po prostu wyjść z długów samemu i to psychicznie. Nie myślałaś o psychologu?

amaadeu5sz
    Uzytkownik

Witam,
    To jest aktualne ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
    Otóż fundacja Training Projects, z którą współpracuję oferuje wolontariuszom społecznym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To projekt edukacyjny dla organizacji sportowych, turystycznych, prozdrowotnych, ekologicznych, edukacyjnych, charytatywnych, ruchów miejskich itp. – wszystkich, którzy działają społecznie. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj zasady uczestnictwa : Linki widoczne dla zarejestrowanych
    Najlepszego,
    Rafal
    PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla stowarzyszeń i fundacji.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title