Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Jak psychicznie poradzić sobie z długami?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #2558
    nataliek
    Member

    Czy macie jakiś sprawdzony sposób na to, żeby psychicznie poradzić sobie z długami? Jak sobie z tym radzicie?

    #2575
    ano
    Member

    Nie chcę nic mówić, ale nie wydaje mi się, żeby po prostu wyjść z długów samemu i to psychicznie. Nie myślałaś o psychologu?

    #3489
    piter229
    Member

    Wiesz są ludzie, którzy nie przejmują się długami. Jak nie masz nic to nie masz nic do stracenia. Dziś długi to standard w dzisiejszych czasach. Wszyscy właściwie jesteśmy w jakiś sposób zadłużenie. świadomie czy też nieświadomie. I jakoś z tym żyjemy. Ja sobie powtarzam w momentach kryzysowych: to tylko są pieniądze. A zdrowie i człowiek są najważniejsi.

    #4091
    daropast
    Member

    A czy słyszeliście o KRUKU ? Podobno rozkłada tak długi, że można jest w spokoju i bez nerwów spłacać. Daje dość długą prolongatę. Czy ktoś korzystał z Kruka ?

    #4618
    radekrak
    Member

    Witaj, jeśli masz problemy z długami, myślę, że możesz przejść się do psychologa. On odciąży Cię psychicznie, a jak już uda Ci się znaleźć równowagę, na Twoim miejscu zdecydowałbym się przede wszystkim na sprawdzenie, czym jest upadłość konsumencka i jak są ogłosić. Tutaj https://spiralazadluzenia.pl/abc-upadlosci/ znajdziesz podstawowe informacje, dalej to pomoże prawnik.

    #5379
    radekrak
    Member
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.