Jak długo musi istnieć firma?

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty dla firm Jak długo musi istnieć firma?

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

siwielec23
    Uzytkownik

Pytanie jest zasadnicze. Jak długo firma musi działać na rynku, aby dostać kredyt obrotowy w konkretnym banku?

attractive
    Uzytkownik

W większości banków będą wymagali co najmniej 6 miesięcy działalności, ale tak naprawdę to chyba zaczynają przedsiębiorcę traktować poważnie dopiero po pierwszym roku.

ajta-1990
    Uzytkownik

Kolega wyżej ma rację. Niestety banki nie ufają firmom, które istnieją na rynku bardzo krótki czas. Smutna prawda.

czadis
    Uzytkownik

pisali w internecie, że teraz dużo łatwiej będzie uzyskać kredyt młodym przedsiębiorstwom więc chyba to dobra opcja, na pewno mniej będzie formalności i jakieś łatwiejsze do spełnienia warunki kredytowe. Podrzucam zresztą zainteresowanym artykuł o tym Linki widoczne dla zarejestrowanych , co wy o tym myślicie?

tojestkormoran
    Uzytkownik

No moja firma ma ponad pół roku i zastanawiam się na kredytem na rozwój sklepu internetowego, bo brakuje mi pieniędzy.
    Czy to ma jakieś znaczenie jaka branża i jaki biznes plan. Prowadzę Linki widoczne dla zarejestrowanych. Jaki bank byście polecili, żeby dostać kredyt na dobrych warunkach na taką firmę, o ile ma to znaczenie. Wydaje mi się, że niektóre banki bardziej preferują działalności internetowe, a inne mniej.

Szymek
    Uzytkownik

masz różne oferty na rynku, sporo banków czy Linki widoczne dla zarejestrowanych wymaga minimum 6 miesięcy, najgorsze przypadki nawet po roku, a są i takie, że przydzielają pożyczki od pierwszego dnia działalności.

cunter
    Uzytkownik

niezawrotną sumę do 10 tys. zł przy zerowym stażu firmy można otrzymać tu: Linki widoczne dla zarejestrowanych
    bez zabezpieczenia czy poręczyciela, wymagają, natomiast czystego bik.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 miesiące temu przez  cunter.
Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 7 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title