Extraportfel a Lendon – wasza opinia

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Pożyczki pozabankowe Extraportfel a Lendon – wasza opinia

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 8 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

nomad
    Uzytkownik

Ktoś korzystał z pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel? Wiem, że to ta sama firma co Lendon, ale jednak warunki mogą być inne bo oferta jest lepsza niż w Lendon?

Jak się z jednej skorzysta z pierwszej darmowej pożyczki to można jeszcze skorzystać potem z darmowej pożyczki w drugiej firmie?

Piernikowa
    Uzytkownik

Pewności nie mam, ale raczej nie możesz tak z robić, bo to jest logiczne, że jak to jedna firma to możesz wziąć pożyczkę w promocji za darmo tylko w jednej z nich. Nie sprawdzałam tego, ale kiedyś pytałam w analogicznym przypadku w InCredit i NetCredit, które są tą samą firmą i mi powiedzieli, że nie można. To samo w Ferratum Bank, pytałam konsultantów Ekspres Kasy, Ferratum Banku i Ofin, który jest tylko pośrednikiem Ferratum i wszędzie powiedzieli to samo – że nie można.

nomad
    Uzytkownik

No, ale w CreamFinanse nie sprawdzałaś, jak to jest z tymi dwoma wymienionymi przeze mnie? Nie dzwoniłaś i nie weryfikowałaś tego?

Piernikowa
    Uzytkownik

Nie, nie sprawdzałam osobiście.

nomad
    Uzytkownik

No to nie wiesz na pewno skoro nie pytałaś, a w Linki widoczne dla zarejestrowanych napisałaś, że nie można na pewno. Podobnie jak Linki widoczne dla zarejestrowanych Linki widoczne dla zarejestrowanych.

No to piszesz tyle wypowiedzi, a nie zweryfikowałaś tego i ani nie zadzwoniłaś i nie zapytałaś.

Piernikowa
    Uzytkownik

Ty tak skrupulatnie śledzisz co ja piszę w sieci? hmm

Napisałam, tak bo wydaje mi się to logiczne, poza tym we wszystkich firmach gdzie się pytałam tak, było toteż nie przypuszczam, żeby w tej było inaczej. No ale rób jak chcesz.

Jastrzab
    Uzytkownik

Linki widoczne dla zarejestrowanych

przecież to logiczne, a jak nie wierzysz to sobie zadzwoń zamiast męczyć bułę na forum.

Przeglądają 7 wpisy - 1 przez 7 (z 8 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Block title