Dotacje na ogniwa fotowoltaiczne

Forum Kredytowe Forum Kredytowe Kredyty mieszkaniowe Dotacje na ogniwa fotowoltaiczne

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

piter229
    Użytkownik

Pytanie z nieco innej beczki, ale powiązane. Czy funkcjonują dotacje na ogniwa fotowoltaiczne ? Znajomy buduje dom i bierze kredyt i chce jeszcze zainstalować ogniwa, tylko nie wie czy by dostał na to dotację 45 %.

mira05
    Użytkownik

Może dostać dotację na ogniwa fotowoltaiczne i to do 40% finansowania. Tylko nie wiem czy ja weźmie kredyt na całość to przyznają tą dotację. Wiem że zajmuje się tym Ministerstwo Środowiska i jest to program w ramach eliminacji zanieczyszczeń. Więcej na stronie Linki widoczne dla zarejestrowanych

august144
    Użytkownik

Ale wspólnie z jednym kredytem hipotecznym sie nie da ? Na przykład jakbym brał kredyt w BOSiu na całość i złożył jednocześnie wniosek o dofinansowanie do ogniw ?

mucha124
    Użytkownik

To chyba trzeba osobno, jako osobna inwestycja. Ale najpierw się upewnij czy są. Bank może coś podpowiedzieć jak to załatwić.

mira05
    Użytkownik

August144 ma racje, chyba najlepiej wziąć cały kredyt hipoteczny w BOS-iu , albo innym banku gdzie w innym, który udziela dotacji na ogniwa i to odpowiednio wyodrębnić. Kwestia czy to może być kredyt hipoteczny ?

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.