Wonga.pl opinie o pierwszej pożyczce za 10zł

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Pożyczki pozabankowe Wonga.pl opinie o pierwszej pożyczce za 10zł

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #2773
    Piernikowa
    Member

    Jestem właśnie na etapie zbierania opinii o tej pierwszej pożyczce za 10zł. Poszukuję opinii na potrzeby Linki widoczne dla zarejestrowanych.
    Sama też z niej skorzystałam, ale mogę to zrobić tylko raz, a żeby być obiektywnym poszukuję również opinii innych osób. Samych opinii o Wonga jest masa Internecie, ale o pierwszej pożyczce za 10 zł jest niewiele. Poza tym Internecie piszą też pracownicy tej firmy, marketingowcy, osoby, które nie spłacają pożyczek i potem się awanturują, a mi zależy na miarodajnych ocenach.

    Czy ktoś z Was korzystał z ten pożyczki promocyjnej i może się podzielić swoim zdaniem. Będę wdzięczna.
    Przede wszystkim zależy mi na kilku informacjach:

    1. Czy kazali Wam dosłać dowód osobisty i potwierdzenia przelewów wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące.

    2. Czy wasz wniosek został zaakceptowany?

    3. Jak długo czekaliście na przelew i czy mieliście konto w banku, w którym ma Wonga, czy w innym.

    4. Czy korzystaliście z weryfikacji natychmiastowej, czy weryfikowaliście przelewem.

    5. Czy ktoś dzwonił do waszego pracodawcy na ten numer, który się podaje w formularzu rejestracyjnym wypełniając wniosek o pożyczkę.

    Od siebie mogę powiedzieć, że mi kazali dosłać skan dowodu i potwierdzenia przelewów wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące. Zastanawia mnie czy wszystkich tak weryfikują, bo w komentarzach też mi ktoś o tym pisał, ale chyba nie wszystkim każą dosyłać dokumenty. Do pracodawcy nie dzwonili na szczęści.

    #2774
    nomad
    Member

    Ja chciałem tam pożyczyć 200 zł i korzystając z pierwszej darmowej pożyczki, tzn nie darmowej tylko tej za 10 zł. Najpierw kazali mi dosłać skan dowodu i przelewy wynagrodzenia, a potem odmówili udzielenia pożyczki. Jak zapytałem dlaczego, to nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Jedynie tyle, że Wonga jest odpowiedzialny pożyczkodawcą i mają procedury weryfikacji, których konsultant nie zna. Więcej nie miałem do czynienia.

    P.S.
    To też jest twój artykuł o Wonga Linki widoczne dla zarejestrowanych ??

    Mało tam opinii o Wonga, zaraz Ci tam jakąś napiszę.

    #2775
    Piernikowa
    Member

    Tak to też mój artykuł jak widzisz po zdjęciu :), ale to jest tylko takie uzupełnienie do tego bloga, więc jak chcesz napisać jakąś opinię to może lepiej na blogu. Tam jest więcej czytelników.

    Co do odrzucenia twojego wniosku, to słyszałam właśnie, że Wonga dość sporo wniosków odrzuca i czasami karzą sobie dosłać skan dowodu i przelewy wynagrodzenia, ale nie każdemu. Od czego to zależy to nie mam zielonego pojęcia. Mają jakieś wewnętrzne procedury dotyczące procesu weryfikacji klienta, które są pewnie tajne, także nigdzie się tego nie dowiesz.

    #2777
    Jastrzab
    Member

    Może być też nieszczególnie pozytywna? W sumie nie mam im nic do zarzucenia, bo mi odmówili udzielenia pożyczki mimo, że kwota była mała i nie mam żadnych długów. w BIK może mam tylko jeden zapis z Vivus, o ile wpisali, bo nie wiem czy wszystkie wpisują, czy w ogóle w pisują. Żadnych KRD itp., a i tak mi odmówili. Nie wiem czemu, usłyszałem tylko, że Wonga jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą i ma wewnętrzne procedury dotyczące akceptowania wniosków.

    #2820
    anddreii
    Member

    No wiadomo, nie raz prośbę o pożyczkę niestety odrzucą. Tak już bywa.

    #2982
    Piernikowa
    Member

    Wonga niestety sporo odrzuca. Napisałam kilka aktualizacji do artykułu z Linki widoczne dla zarejestrowanych

    Przede wszytki nowy suwak łączący w sobie pożyczkę za 10zł z pożyczką ratalną przy ustawieniach na maksymalne parametry przeskakuje na pożyczkę ratalną, która jest normalnie płatna. Także trzeba uważać, czy nas nie przełączyło. Dodatkowo wypełniałam wniosek testowy i po wypełnieniu znowu mnie przełączyło i trzeba było edytować. Także wnioskując o te kwoty maksymalne na maksymalny czas dla pożyczki za 10 zł trzeba patrzeć cały czas, czy mamy wybraną pożyczkę za 10zł dla nowych klientów.

    #3409
    mira05
    Member

    Ja próbowałam tam wziąć, ale też mi odmówili. Ponadto ta weryfikacja mi się nie podobała. Tak naprawdę nie chciałam im wysyłać moich zarobków i scanów dowodu osobistego. Ale założyłam konto i mi ciągle przysyłają oferty pożyczki na smsa. Co za firma !!! Przejęli moje dane osobowe i teraz mnie bombardują.

    #3909
    Jowa14
    Member

    Mój kolega chciał pożyczyć, tym bardziej że dla nowych klientów jest prowizja tylko 10 zł. Ale też mu odmówili nie podając przyczyny. Teraz mają jego dane osobowe i ciągle wydzwaniają do niego z ofertami pożyczek. Raz jednemu powiedział, że mu i tak nie udzielą pożyczki więc po co dzwonią, to usłyszał, że chyba nie w wonga brał pożyczkę. Gdyż Wonga wszystkim udziela pożyczek i nie wymaga żadnych zaświadczeń.

    #4211
    mucha124
    Member

    A widzieliście jakie przy tych 10 zł prowizji jest RRSO ? Niby prowizja 10 zł a RRSO pożyczki ok 303%. To jaka to darmowa pożyczka ? Czytając wasze posty mam wrażenie że to tylko chwyt marketingowy, aby przyciągnąć klientów. Można tą firmę podać do Urzędu Ochrony Konsumentów.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.