Kredyt na mieszkanie i inwestycja

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Kredyty mieszkaniowe Kredyt na mieszkanie i inwestycja

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #1133
    john-deer
    Member

    Witam,
    chciałbym posłuchać opinii osoby doświadczonej na temat mojego planu…

    Biorę kredyt w banku na mieszkanie w okolicy Wrocławia, dogodne miejsce dla studentów, którzy chcieli by z tego miejsca dojeżdżać na uczelnie.

    Następnie szukam studentów, którzy wynajmą mieszkanie i będą mi płacić za wynajem.

    Koszt mieszkania to 350.000 zł +ewentualne koszta remontowe, mogłyby w nim mieszkać 4 osoby, ewentualnie 5 studentów.

    Na jak długo musiałbym brać kredyt (mniej więcej), aby z wynajmu płacić za kredyt?

    Mógłbym ewentualnie też jakieś 200 zł dołożyć na miesiąc.

    #1143
    xxl
    Member

    Nieruchomości to dobra inwestycja.

    Plan masz bardzo ciekawy, tylko czy aby uda Ci się tak prosto temu sprostać?

    Liczmy 5 studentów i niech płacą po 250zł od osoby to łączna kwota to 1250zł. Szukaj banku, który ustali Ci taką ratę miesięczną i wtedy dowiesz się przez ile to będziesz musiał spłacać.

    PS: Polecam Deutsche Bank do brania kredytu mieszkaniowego.

    #1158
    kanapka
    Member

    Znajomy w instytucji pozabankowej miał dostać pieniądze i potem spłacać je z czynszu.
    W umowie było dużo haczyków i ma teraz spore problemy, myśli nawet nad sprzedażą mieszkania i spłaceniem części tego co teraz musi oddać.

    #1182
    john-deer
    Member

    Ja już wybrałem Alior Bank, który ma w większości dobre opinie. Za jakiś czas napiszę co z tym wszystkim wyszło.

    #1196
    kanapka
    Member

    Jeszcze się zastanów nad ING i EUROBANK. Są to 2 lepsze oferty kredytów mieszkaniowych 🙂

    #3982
    Jowa14
    Member

    Teraz z wynajmem to nie takka prosta sprawa. Trudno znaleźć osoby. Ponadto moi znajomi wynajmowali tak firmie swoje dawne mieszkanie. I tak spłacali kredyt za tamto mieszkanie. Po 1,5 roku firma sie wyprowadziła. Mieszkanie zdewastowane, musieli włożyć w remont i teraz od ponad roku szukają kolejnego chętnego na wynajem.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.