Zdolność kredytowa przy 1800 zł netto

Pożyczki i Chwilówki – Porównywarka Forums Zdolność kredytowa Zdolność kredytowa przy 1800 zł netto

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #2085
    siwielec23
    Member

    Chciałbym się dowiedzieć jak wyliczyć zdolność kredytową przy zarobkach 1800 zł netto. Pomoże ktoś?

    #2151
    milenkas22
    Member

    Najprostszym i najlepszym sposobem będzie wizyta w banku, w którym ewentualnie chciałbyś zaciągnąć kredyt i oni Ci to wyliczą dokładnie.

    #3491
    piter229
    Member

    Zależy ile chcesz wziąć kredytu. Na mieszkanie może być zamało. Nie powiem ci tak jaka jest twoja zdolność, bo oprócz twoich miesięcznych zarobków liczy się również liczba twoich członków rodziny oraz twoje zobowiązania. To najlepiej iść do banku. Oni ci dokładnie powiedzą do jakiej kwoty masz zdolność kredytową. I najlepiej zrobić to w twoim mieście. Bo jak zauważyłem w różnych regionach inaczej liczą tą zdolność.

    #3512
    gizmo1234
    Member

    A może do doradcy kredytowego? Inaczej patrząc nie wiedziałam, że wyliczenie zdolności może być zależne od miejsca zamieszkania.

    #3531
    Jowa14
    Member

    Doradca kredytowy to dobry pomysł. On ci zapewne znajdzie najlepsze rozwiązanie kredytu i różne wariacje kredytowe różnych banków. Nie musisz się zaraz godzić i podpisywac z nim umowę. Posłuchaj co ma ci do powiedzenia i sam udaj sie do banku, który najbardziej ci będzie odpowiadał z tych propozycji.

    #3657
    adamns1
    Member

    Jeżeli mogę coś jeszcze powiedzieć, to dla mnie jest śmieszne, że musimy brać kredyt, bo polska gospodarka jest tak słabo rozwinięta…

    #3671
    mira05
    Member

    My sie rozwijamy i rozwijamy i rozwinąć sie nie możemy. W TV mówią że już nam dotacje unijne obcinają, bo z rozwojem gospodarczym dogoniliśmy zachód. No z cenami na pewno tak, ale pensje nadal w PRLu utknęły. I potem żeby coś kupić za tą głodową pensyjkę, musimy wziąć kredyt, albo wybudować sobie szałas.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.