Vivus – opinie

Tagged: 

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2560
    nataliek
    Member

    Czy ktoś z was miał już możliwość brania pożyczki w Vivusie? Jakie są opinie na temat tej firmy?

    #2573
    ano
    Member

    Jak dla mnie ta firma jest przereklamowana. Za dużo tych reklam jest w tv, to mnie zniechęca.

    #2768
    Piernikowa
    Member

    Może i przereklamowana, ale wg mnie najlepsza wśród pożyczek online. Dlaczego? Przede wszystkim zw. na kwestię pierwszej pożyczki. Może nawet nie tyle że dość wysoka kwota do 1600 zł i można wziąć ją za darmo nawet na 60 dni. robi się to tak, że bierze się na 30 dni, spłaca połowę i potem oni za darmo przedłużają na kolejne 30 dni. Zrobili to pewnie pod wpływem presji konkurencji z Wonga i Ferratum Bank. Przy czym nie testowałam tego, co podkreślam. Testowałam tylko pierwszą pożyczkę na 30 dni. Ale do rzeczy, Vivus jest dość wyrozumiały pożyczkodawcą w mojej ocenie w porównaniu np. do innych firm łatwiej tam dostać pożyczkę. No oczywiście jak ktoś ma mroczną historię w BIK albo widnieje w jakichś rejestrach dłużników typu KRD, to raczej nie dostanie.

    Przygotowywałam ostatnio nawet analizę tej pierwszej pożyczki w Vivus Linki widoczne dla zarejestrowanych. Moja opinia o Vivus jest dość pozytywna, ale odnośnie oferty pierwszej pożyczki. Nie pochwalam wysokich kosztów pożyczek poza promocją oraz wszelkich wysokich opłat jakie stosują tego typu firmy. Jednak takie są realia w innych firmach tego typu pożyczki poza promocją są jeszcze droższe.

    Moi zdaniem opłaca się korzystać z pierwszej, z kolejnych już nie koniecznie. Każdy ma swoją głowę, widzi symulację i koszt pożyczki do spłaty. Dlatego z pożyczek i kredytów trzeba korzystać z głową.

    #2810
    Jastrzab
    Member

    Piernikowa, na twoim blogu znalazłem podobny artykuł na temat Linki widoczne dla zarejestrowanych i mam takie pytanie, bo one są tam same pozytywne. Czy ty przypadkiem nie filtrujesz lub nie kasujesz niepochlebnych opinii?

    #2812
    Jastrzab
    Member

    Jak możesz to napisz coś o pierwszej pożyczce w Pożyczkomat, bo się zastanawiam. Jest na 35 dni.

    #2813
    Piernikowa
    Member

    Nie kasuję chyba, że są jakieś wulgarne lub oszczerstwa, oskarżenia itp. No niby jest ustawa jakaś tam, że to użytkownik odpowiada za to co napisze w necie, a nie właściciel strony, ale jak to wygląda w praktyce to nie wiem, więc wole nie publikować jakichś bluzgów, bo jeszcze mnie ktoś o coś oskarży kiedyś.

    Co do Pożyczkomat to mam w planach przeanalizowanie tej pożyczki, ale na razie nie mam kiedy, bo to dość dużo roboty. Trzeba wziąć pożyczkę i potem artykuł cały napisać.

    #2841
    aragz
    Member

    Moim skromnym zdaniem – najlepsza oferta chwilówki dostępna obecnie na krajowym rynku pożyczek. Miałem okazję pożyczać dwa lata temu i szczegółową opinię na temat pożyczki przedstawiłem tutaj: http://www.pozabanki.com.pl/vivus/ Co najbardziej zasługuje na wyróżnienie to czas oczekiwania na pożyczkę, tak szybko chyba nie uzyskamy pożyczki w żadnej innej firmie. Ponadto widać że oferta jest dla ludzi bo i dobra oferta dla nowych klientów, ale również nie zapomniano o tych którzy będą chcieli sięgnąć po kolejną pożyczkę ponieważ koszt pożyczek dla stałych klientów należy do jednych z niższych jakie spotkamy. Jeżeli więc ktoś nie pożyczał u nich a przymierza się do pożyczenia chwilówki to należy bez wątpienia zacząć od tej firmy 😉

    #2842
    Piernikowa
    Member

    Też tak uważam, bo w sumie szybko bez komplikacji, dają tyle ile w reklamie, a nie kombinują jak inne firmy. Tylko, że no pierwsza jest spoko, ale potem jest drogo, ale wszędzie tak jest w tego typu firmach, a większości jeszcze drożej.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.