' Uczciwe ' chwilówki

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #3181
    polkia
    Member

    No właśnie. Znacie może jakieś uczciwe chwilówki, które możecie polecić bez dwóch zdań?

    #3194
    Maria
    Member

    Moim zdaniem każda chwilówka będzie uczciwa, jeżeli spłata będzie w terminie i nie będziemy nic kombinować.

    #3256
    K23
    Member

    Jak może być „uczciwa chwilówka”? Co najwyżej firma pożyczkowa. Wystarczy korzystać ze sprawdzonych firm pożyczkowych i spłacać w terminie.

    #3353
    AdamB
    Member

    Słuszne uwagi poprzedników – abstrahując od atrakcyjności danej oferty pożyczkowej, każdy klient ma możliwość zapoznać się z umową ramową przed zaakceptowanie pożyczki. Jeśli kliknie „Zapoznałem się i akceptuje” to jak można mówić o braku uczciwości? W myśl powiedzenia – widziały gały co brały, zawsze należy mieć świadomość tego na co się decydujemy zamiast później lamentować.

    #3484
    mucha124
    Member

    Każda zarejestrowana chwilówka, która oficjalnie prowadzi działalność gospodarczą i ma wprowadzone zasady i regulamin jest uczciwa. Kwestia tylko dopasowania funduszu pożyczkowego do twoich potrzeb. A to że biorą lichwiarski procent to już inna sprawa. Teraz już bardziej te zasady się normują i wydaje mi się, że chwilówki bardziej przekonują normalnych ludzi.

    #4016
    august144
    Member

    Dla mnie jasne i przejrzyste zasady określają uczciwą chwilówkę. Jak gościu zaczyna mi coś kręcic lub nie rozumiem czegoś w umowie to odwracam się na pięcie i nie biorę pożyczki w tej firmie.

    #4147
    marcysiak1
    Member

    Dla mnie pierwszym sygnałem jest jak z firma trudno jest sie skontaktować. Biuro Obsługi Klienta w ogóle nie działa. Na e-maile nie odpowiadają etc. Od razu odwracam się na pięcie.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.